
Архів новин
Тендер Укрзалізниці на постачання 54 пасажирських вагонів у 2018 році під знаком питання
І вже того ж дня і наступного багато ЗМІ повідомили новину, що Крюківський вагонобудівний завод виграв тендер на постачання пасажирських вагонів за чотирма лотами на загальну суму понад 1,5 млрд грн. Журналісти навіть уявити собі не могли, що може бути інакше. Але не так все просто в королівстві, що має назву Укрзалізниця. Тендерний комітет повинен порівняти ціни учасників і підписати протокол. Він збирався 17-ого, 19-ого, потім 23 липня. Нове засідання призначено на 8 серпня. «Чому?» - запитаєте ви. А тому що 13 членів тендерного комітету не можуть прийняти просте рішення. Тому що надумали проводити новий аналіз і порівняння цін на ринку. Як то кажуть, після бійки. Тому що непрофесіоналізм, безвідповідальність, недотримання вимог Закону України «Про державні закупівлі» стали нормою в роботі окремих керівників УЗ. Протягом цього тендеру не тільки його учасники, а й вся Україна спостерігали тому підтвердження.
Ціни на пасажирські вагони КВБЗ є нижчими за ринкові
Як же так сталося, що ще 23 червня інтернет-простором розійшлася вміщена на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця» інформація зі звинуваченням Крюківського вагонобудівного заводу у встановленні начебто зависоких цін на пасажирські вагони? В ній КВБЗ називають монополістом, хоча насправді Укрзалізниця є другим з десяти державних монополістів України, які формують більше 11% ВВП країни. Інформація містила цифри, які не відповідають дійсному стану справ, а тому викликала, м’яко кажучи, обурення виробників. На Крюківському вагонобудівному вважають ці звинувачення безпідставними і провокаційними.
Мешканці Раківки дочекалися гарячої води
Гаряче літо, гаряча тема, гаряча вода
«Чистий шлях Шосе» виробництва КВБЗ місяць наводив чистоту в столиці
Утриманці утрималися
І знову говорили й говорили
Коли за справу беруться господарі
Вважаю, немає таких питань, що не можна вирішити. Просто, щоб зрушити будь-яку справу з місця, потрібні лише вольове рішення, розумний і виважений підхід до справи і зацікавленість у результаті, як це зробили наші сусіди в місті Горішні Плавні. Там комунальне підприємство «Теплоенерго» менше ніж за рік зі збиткового перетворилося на прибуткове. Ми вирішили дізнатися, як це вдалося зробити, і разом із директором департаменту житлово-комунального господарства Іваном Москаликом, директор КП «Теплоенерго» Віталієм Одношевним відправилися до Горішніх Плавнів за досвідом.