Середа, 27 червня 2018 11:23

Гаряче літо, гаряча тема, гаряча вода

Deput komissiya 26 06

Deput komissiya 26 06
Працівники заводу, мешканці Раківки, які не отримують належної якості послуги з подачі гарячої води по кілька місяців поспіль протягом кількох останніх років, 26 червня взяли участь у вже третьому спільному засіданні депутатських комісій Кременчуцької міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та з питань житлово-комунального господарства. Тема засідання та ж – погашення боргу КП «Теплоенерго» перед ПАТ «КВБЗ» за спожитий носій, відновлення гарячого водопостачання в мікрорайоні Раківка та забезпечення опалення в осінньо-зимовий період. На попередні два запрошені міський голова та його заступники не з’явилися. Проте їм передали звернення мешканців із вимогою розв’язати дану проблему.

Цього разу чиновники прийшли, а міський голова відразу зазначив, що питання важливі й він переймається їх вирішенням. Зокрема запропонував скласти графік погашення заборгованості терміном на півроку. І депутати, і присутні представники громади наголосили, що таке рішення не дозволить повернути гарячу воду, адже вагонобудівний завод не зможе оплатити борг за газ, уже використаний під час опалювального періоду 2017-2018 років. До того ж на пам’яті вже не один не виконаний графік погашення боргу КП «Теплоенерго» перед КВБЗ.

Досить тривалими були обговорення й емоційні виступи громадян, у яких звучали докори міській владі за неналежне виконання своїх обов’язків, що не відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001, якому, як зазначено на сайті міськради, відповідає система управління якістю виконкому Кременчуцької міської ради. Згідно з ним, очікування споживачів є для органів місцевого самоврядування пріоритетними. А це, до речі, не тільки забезпечення централізованим гарячим водопостачанням, опаленням, а й організація перевезень, благоустрій та інше. Під тиском громадськості міський голова запропонував провести ще додаткові консультації й повернутися до розгляду даного питання через тиждень.

Наступного дня, 27 червня, відбулося засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. До його порядку денного разом з іншими додатковими питаннями було внесено й розгляд проекту рішення про перерозподіл бюджетних асигнувань для погашення заборгованості КП «Теплоенерго» перед ПАТ «КВБЗ» за спожитий теплоносій. Рішення прийнято з акцентом для виконавців – втілити в життя якомога швидше. Зокрема мобілізувати кошти за рахунок перерозподілу з асигнувань інших комунальних об’єктів для поворотної допомоги КП «Теплоенерго» в сумі 22 млн 187 тисяч грн, із них 20 млн для часткового погашення боргу перед КВБЗ, залишок – на заробітну плату та утримання підприємства. Тож маємо надію, що цього тижня гаряча вода на Раківці з’явиться.

Але це, звісно, не кінець історії й не розв’язання питання про теплопостачання мікрорайону. Тому під час спільного засідання депутатських комісій Олександр Плескун передав міському голові заяву про скликання позачергової сесії міської ради 11 липня, яку підписали 20 депутатів. Адже назбиралася низка нагальних питань, тягнути з вирішенням яких немає часу, зокрема мова йде і про будівництво комунальної котельні на Раківці.

Прочитано 1066 разів