П'ятниця, 02 червня 2017 12:42

Киянин дякує КВБЗ за поїзди для метрополітену

«Давно збирався написати цей лист, але сьогодні відклав усі справи і визначив написання листа найважливішим за інше.

З 1971 року проживаю в Києві. З того часу активно користуюся громадським транспортом, у тому числі – метрополітеном. Якось мені довелося добиратися на Харківський масив. Зайшов у вагон метрополітену і завмер. Від краси! Це був прекрасний вагон, та й весь поїзд, пофарбований всередині яскравими оранжевими фарбами. Подібне оформлення колись вперше побачив за радянських часів у готелі міста Братислава. Яскраве, помаранчеве, незвичне для радянської людини.

Якщо чесно, то я подумав, що міська влада закупила якийсь імпортний екземпляр. Оскільки я дуже люблю красиву техніку, то не полінувався і пробрався в інший кінець вагона, де розміщена табличка з даними виробника. І повірте, моєму здивуванню не було меж! Це був виріб вашого, Крюківського вагонобудівного заводу!!! Молодці!
 
Кожного дня користуюся основною червоною гілкою метрополітену, на якій теж курсують поїзди, модернізовані на вашому підприємстві. На жаль, не такі яскраві, як той, що курсує на Харківський масив. Разом з тим, ці вагони теж класні з естетичного оформлення і технічного оснащення. Їхати у них зручніше і головне – комфортніше. Повірте, але в більшості випадків, пропускаю старий поїзд і сідаю в новий, модернізований вами, який визначаю здалеку за яскравим світлом фар.
 
Тому користуючись нагодою дозвольте висловити вам всім велику вдячність за такі прекрасні результати роботи.
 
А ваші швидкісні поїзди! Не їхав, але виглядають сучасно і прекрасно. Можемо, коли захочемо! Молодці!
 
Здоров’я вам, миру нам усім, процвітання підприємству і гідних заробітних плат!
 
З повагою Віктор Мойсеєнко,
заслужений юрист України».
 
Такий лист надійшов на Крюківський вагонобудівний завод на ім’я голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька.
 
Шановний пане Вікторе, дуже вдячні вам за гарний відгук про нашу техніку і нашу працю.
 
 
На КВБЗ створення і виготовлення рейкового транспорту соціального призначення розпочато у 2001 році. З тих пір випущено 558 пасажирських вагонів локомотивної тяги, які працюють в Україні, Казахстані, Таджикистані, Бєларусі. В тому числі 2 п’ятивагонні міжрегіональні швидкісні поїзди локомотивної тяги підвищеної комфортності для Укрзалізниці.
 
Крім цього, широку відомість і популярність у пасажирів отримали 2 міжрегіональні швидкісні двосистемні електропоїзди «Тарпан» та дизель-поїзд ДПКр-2. Вони, як і інша техніка, гарно зарекомендували себе в експлуатації. Сподіваємося, попри всі труднощі, ми отримаємо нові замовлення на виготовлення цієї техніки для Укрзалізниці та народу України.
 
Що стосується поїздів метро, то їх на КВБЗ виготовлено 7 нових та 27 за проектом глибокої модернізації (по 5 вагонів кожен). Серед нових 6 поїздів працюють у Києві, якраз таких, як ви описуєте в листі. А один, новітній, з економічним асинхронним тяговим приводом, у Харкові. Поїзди, що пройшли глибоку модернізацію, – унікальний проект для України, створений на КВБЗ. На них не витрачено ані копійки коштів з бюджету. Тому що це екологічний проект за кошти «зелених інвестицій» з Японії у рамках Кіотського протоколу. Ці поїзди теж обладнано асинхронним тяговим приводом, візками виробництва КВБЗ з дисковими гальмами, що значно покращують плавність ходу. Вони отримали нові кабіни машиніста з усіма зручностями, інші сучасні системи транспорту для метрополітенів.
 
Бажаємо вам та іншим пасажирам приємних поїздок підземним транспортом, а також здоров’я та щастя в особистому житті.
Прочитано 1014 разів