П'ятниця, 03 лютого 2017 09:22

Будівельники КВБЗ завершили ремонт у П'ятій міській лікарні

2 лютого будівельні служби Крюківського вагонобудівного заводу здали в експлуатацію ще один капітально відремонтований об'єкт – фізіотерапевтичне відділення п'ятої міської лікарні відновного лікування (водолікарні). На церемонії відкриття були присутні представники будівельних служб ПАТ «КВБЗ», міської влади, депутатського корпусу, журналісти.

За словами завідуючої фізіотерапевтичного відділення Анни Петращук, працівники лікарні задоволені якістю ремонту, який виконали вагонобудівники. Адже у відділенні замінили практично все, крім стін, - підлогу, стелю, вікна, двері, сантехніку.

 

Всі системи життєзабезпечення - сантехнічна, вентиляційна, електропостачання відповідають сучасним вимогам. Стіни відділення пофарбовані в приємні пастельні тони. Той, хто був у відділенні, наприклад, навесні минулого року, може оцінити значний обсяг і високу якість робіт, виконаних на більш ніж 400 квадратних метрах приміщення.

Замовник - міська влада - теж задоволений результатом. Про це говорив мер Віталій Малецький. Головний лікар водолікарні Микола Чіп і заввідділенням Анна Петращук щиро подякували виконавцям робіт в особі заступника технічного директора з розвитку та експлуатації ПАТ «КВБЗ» Віктора Постільняка і начальника відділу капітального будівництва Романа Прилипка за сумлінність, професіоналізм і увагу до побажань медиків.

 

Сподіваємося, що задоволення від створених для оздоровлення умов отримають і пацієнти лікарні. Принаймні, кілька годин перебування в оновленому відділенні, подарували присутнім відчуття затишку і комфорту. А якби ще пройти пару-трійку процедур ... До речі, як тільки закінчилася церемонія відкриття, а гості і преса покинули відділення, медперсонал відразу ж почав прийом відвідувачів.

Прочитано 945 разів