Вівторок, 01 вересня 2015 08:03

КВБЗ виконає деповський ремонт партії пасажирських вагонів Південно-Західної залізниці

Крюківський вагонобудівний завод переміг у тендері на надання послуг з проведення деповського ремонту пасажирських вагонів, що був оголошений у травні поточного року. Наше підприємство запропонувало кращі умови виконання даного завдання. Контрактом передбачено деповський ремонт 19 вагонів: вісімнадцяти купейних моделі 61-779Е і одного з місцями для сидіння моделі 61-788. Всі ці пасажирські вагони створено і складено на ПАТ «КВБЗ».

На завод вже прибули 17 з 19 заявлених для проходження ремонту вагонів. Фахівці проектно-конструкторського, технологічного управлінь спільно з співробітниками управління якістю Південно-Західної залізниці та представниками компаній-постачальників комплектуючих проводять роботи з дефектації вагонів, що прибули. Згідно з графіком, виконання даного замовлення буде здійснюватися на базі корпусу пасажирського вагонобудування і півскатно-візкового цеху до кінця 2015 року.

Довідка

Деповський ремонт пасажирського вагона є плановим видом ремонту і виконується через кожні 300 000 км пробігу, але не частіше, ніж один раз на рік. Якщо такого пробігу було досягнуто менш, ніж за рік, то проводиться технічне обслуговування в обсязі ТО-3. Якщо за 2 роки не досягнуто пробігу 300 000 км, то після закінчення цього часового терміну теж проводиться деповський ремонт.

Прочитано 1076 разів