Понеділок, 13 лютого 2023 10:48

«Локомотив», якому під силу тягнути махину КВБЗ уже 35 років

AN1A8992-2 pr

AN1A8992-2 pr
12 лютого сповнилося 35 років, як на чолі Крюківського вагонобудівного заводу стоїть голова наглядової ради, президент компанії Володимир Приходько. Той самий «локомотив», якому під силу тягнути махину КВБЗ уже 35 років. Серце, мозок, нерв ПАТ «КВБЗ».

Із нагоди цієї пам’ятної дати його привітали члени наглядової ради, правління, дирекції, профком, весь трудовий колектив ПАТ «КВБЗ».

Шлях Володимира Приходька в українському машинобудуванні та на КВБЗ зокрема набагато довший ніж 35 літ. Перша сходинка – 1958 рік, виробнича практика студента Крюківського машинобудівного технікуму, коли він працював на вагонобудівному учнем токаря. Далі – робота на КрАЗі, повернення на КВБЗ на посаду головного інженера. А затим – обрання генеральним директором Кременчуцького виробничого об’єднання вагонобудування 1988 року.

Йому судилося пройти дорогу, сповнену невтомної праці, самовдосконалення, постійного навчання, розвитку, створення, планування, втілення задуманого.

Результат – ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Відома не тільки в Україні, а й у світі компанія у галузі виробництва рейкового транспорту. Рівна серед кращих. Нові напрями і галузі, виконання низки державних програм, знакові міжнародні й національні проєкти. Вагома інтелектуальна власність, яка складає основу корпоративної культури.

Не забуваймо й про нематеріальну спадщину. Зокрема, про директорську школу, що склалася саме тут, у провінційному Крюкові. Де колектив завжди очолювали талановиті інженери й організатори. Окремою сторінкою є доба родини Приходьків, розпочата 1947 року директором Іваном Приходьком, який 13 років очолював колектив КВБЗ. Згодом зерна його науки, його особистого життєвого прикладу проросли у діяльності сина Володимира, який очолив колектив у 1988-му. Тож 13 плюс 35 – маємо 48. Майже півстоліття досвіду, праці, горіння, а нерідко – і надлюдських зусиль, організаторських та розумових здібностей, щоб управляти таким непростим бізнесом. Особливо – в нестабільних економічних умовах.

Зазначалося, що це особлива дата не тільки для глави компанії, а й для всіх тих, із ким він починав свій шлях керівника великого промислового підприємства. Для всіх, хто працює в команді Володимира Приходька сьогодні. А це – чимала відповідальність, велика школа професійного зростання, досвіду, людяності.

Серед побажань звучали такі: міцного здоров’я, втілення в реальність усіх намічених цілей і найзаповітніших бажань, вірних друзів, успіхів у праці та злагоди в родині. І обов’язково – побажання миру на нашій землі. Колектив КВБЗ разом з усім українським народом докладає максимум зусиль, щоб наблизити перемогу.

Прочитано 346 разів