Вівторок, 27 грудня 2022 13:47

Бажаємо, щоб 2023 рік був переможним і мирним

AN1A1

AN1A1

Закінчується 2022 рік, який став для нашої країни та для кожного з нас роком випробувань, втрат, мужності та водночас і періодом згуртування, загартування, витримки.

Колектив ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» разом з усім народом України працює задля однієї головної сьогодні мети – перемоги у страшній і жорстокій війні проти агресора. Ми молимося за тих, хто зі зброєю в руках захищає міста та селища, сумуємо за тими, кого, на жаль, вже немає серед нас.

Рік, що минає, навчив нас швидко приймати неординарні рішення, акцентувати увагу на найважливішому і швидко діяти у складних ситуаціях. Ми ще більше об'єдналися, відчули, що колектив розуміє вимоги сьогодення і готовий працювати на завдання.

Протягом року адміністрація ПАТ «КВБЗ» виконувала покладені на неї зобов'язання перед державою і працівниками компанії. Ми сплачували всі податки і збори, вчасно виплачували заробітну плату, виділяли кошти на підтримку ветеранської організації та благодійність.

Про що кожен із нас думає і мріє напередодні Нового року? Що кожен, незалежно від того, молода це людина чи ветеран, бажає отримати як найцінніший подарунок? Звісно, перемогу і мир в Україні. Найбільша мрія колективу вагонобудівників – випускати мирну продукцію, яка буде надійно служити людям: пасажирські вагони і поїзди для залізниць, вагони та ескалатори для метрополітенів. Найбільше ми прагнемо, щоб нові вантажні вагони виходили на магістралі та перевозили найпотрібніше для мирного життя – зерно, мінеральні добрива, будівельні матеріали, тверде паливо тощо.


AN1A2

AN1A2

І щиро бажаємо, щоб оці наші спільні прагнення жити на своїй землі й працювати на своїх робочих місцях здійснилися у 2023 році. Щоб у серце кожного вагонобудівника, кожного ветерана підприємства, у кожну родину прийшли спокій і затишок, упевненість у завтрашньому дні, в якому не буде місця для сирен повітряних тривог, повідомлень про руйнування та загибель людей.

Вітаємо з Новим роком вагонобудівників усіх поколінь. Дякуємо за труд, за вірність колективу, за небайдужість. Здоров'я вам, вашим рідним та близьким, родинного тепла і звичайного людського щастя.

Надсилаємо наші поздоровлення партнерам-постачальникам і покупцям продукції КВБЗ в Україні та за кордоном. Дякуємо за співпрацю, сподіваємося на її плідне продовження.

Вітаємо кременчужан, мешканців Полтавщини з Новим роком! Працюймо разом задля того, щоб наше місто, наш край пережили лиху годину, процвітали і розвивалися.

Усі ми розуміємо, що ситуація непроста. Але нам допомагають і ведуть уперед наше прагнення свободи і незалежності та палка віра в перемогу. З Новим роком та Різдвом Христовим! Слава Україні!


Наглядова рада, правління, дирекція, профспілковий комітет ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Прочитано 437 разів