П'ятниця, 14 жовтня 2022 10:33

Ювілей – це перемога, нагорода за пройдене і зроблене

golova pravlinnia

golova pravlinnia
Шановний Володимире Івановичу! У непростий для країни час – у дні російського вторгнення на територію України, яке триває вже восьмий місяць, – у ваше життя завітав ювілей. Поважна, шанована дата у житті, що сама по собі – наче перемога, наче нагорода за пройдене і зроблене. 

Чи міг студент Крюківського машинобудівного технікуму Володимир Приходько, який вперше став до верстата на вагонобудівному заводі під час виробничої практики, уявити, що в той день він обрав свій шлях раз і назавжди? Що так швидко промайнуть 64 роки праці у машинобудуванні, 34 роки (незабаром 35!) на чолі ПАТ «КВБЗ». І що принесуть ці роки не тільки добру славу бренду «Крюківський вагонобудівний завод», а й саме ім’я Володимира Приходька стане брендом. Символом прогресу, розвитку, державницького підходу, прагнення рухати вперед українське вагонобудування попри будь-які труднощі. Символом порядності у веденні бізнесу, справедливості, соціального партнерства у колективі.

Пам’ятаєте той 1988-й, коли ви вперше зайшли до кабінету генерального директора 15 лютого? Звісно, пам’ятаєте. Ситуація для нашого підприємства і в цілому для машинобудівної галузі України була вкрай складною. Вистачало проблем і у Крюківського вагонобудівного заводу. Зривалися терміни виконання міжурядової угоди з випуску великої партії вантажних вагонів для Китайської Народної Республіки. 

Були й інші негаразди. Щоб вивести завод на нормальний ритм роботи, необхідно було змінити планування, організацію виробництва, технічний розвиток підприємства. Ви прагнули тоді одного – підтримки колективу. І отримали її. Буквально протягом року Крюківський вагонобудівний став кращим у Кременчуці та серед підприємств галузі з усіх питань, зокрема й соціальних. Успішно виконали китайський контракт.

Ви зросли як керівник, підняли колектив на такий рівень, що став цілою епохою в історії Крюківського вагонобудівного і країни в цілому. Змінено все – структуру, управління якістю, підхід до кадрових питань тощо. Упроваджено сучасні технології, постійно триває пошук нових ринків збуту, розширення географії продажів, удосконалення маркетингової діяльності тощо. І все це – завдяки високому інтелекту, незвичайній працездатності, неперевершеному організаторському таланту лідера, керівника компанії.

Багато подій відбувалося на цьому шляху. Багато з них навіки увійдуть до історії КВБЗ та України як день нашого тріумфу, як день народження нових галузей вітчизняного машинобудування. Були й труднощі, боротьба за правду та справедливість, за виживання. Таким, за великим рахунком, є життєвий шлях кожної людини. 

Сьогодні колектив Крюківського вагонобудівного заводу, як і вся країна, робить усе можливе для фронту, для перемоги. Працює над виконанням важливого державного замовлення на 100 пасажирських вагонів локомотивної тяги, триває складання дизель-поїздів, виготовлення вантажних вагонів, сервісне обслуговування наших поїздів, що працюють на залізниці. 

Триває велика робота зі збереження колективу, соціальної підтримки працівників, ветеранів, надання гуманітарної допомоги.

За всіма цими справами – ваші рішення, ваше ставлення до КВБЗ та його колективу як до найдорожчого і найціннішого у житті. Поза сумнівом – ви справжній герой і патріот України. 

Дозвольте щиро й сердечно привітати вас із ювілейною датою. Побажати насамперед міцного здоров’я, нових планів і задумів, спрямованих на розвиток Крюківського вагонобудівного та вітчизняного вагонобудування. Зичимо простого людського щастя, любові, радості, родинного затишку.

І, звичайно, бажаємо вам та всім нам миру в Україні!

Наглядова рада, правління, дирекція, профком, весь колектив ПАТ «КВБЗ».

 

Прочитано 634 разів