Середа, 21 вересня 2022 08:37

Вітаємо з Днем машинобудівника

pr zvarnik

pr zvarnik
У четверту неділю вересня своє професійне свято відзначають працівники машинобудування та приладобудування України.
Можна сказати, що під час воєнного стану святкування не на часі. Так, не до концертів і народних гулянь. Але, враховуючи той внесок, який роблять машинобудівники у зміцнення обороноздатності країни, в її розвиток, саме час сказати, що цю галузь слід гідно оцінити, на державному рівні всіляко сприяти її піднесенню.

Сьогодні машинобудівники, серед яких - і колектив Крюківського вагонобудівного заводу, разом з усім народом працюють над виконанням важливих завдань задля перемоги України. Пасажирські вагони, двосистемні електропоїзди «Тарпан», міжрегіональні поїзди локомотивної тяги, дизель-поїзди виробництва КВБЗ відіграли важливу роль в евакуації мільйонів людей у безпечні регіони та за кордон. Кращі представники колективу сьогодні знаходяться у лавах Збройних Сил, де, ризикуючи життям, виконують свій громадянський обов’язок, виборюють для всіх нас можливість жити і працювати. Насамперед вітаємо їх із Днем машинобудівника. Хай береже вас Бог, чекаємо вашого повернення до своїх родин та на завод.

zgori

zgori

Сердечні вітання - працівникам і працівницям Крюківського вагонобудівного, ветеранам підприємства. Ви багатолітньою бездоганною працею здобули добру славу КВБЗ, взяли участь у створенні нових галузей вітчизняного машинобудування у царині рейкового транспорту. Зичимо вам продуктивної діяльності, нових конструкторських рішень, оригінальних ідей та розробок. Хай ваша праця буде затребуваною, приносить вам задоволення та самореалізацію.

kiltsia

kiltsia

За традицією в День машинобудівника в організаціях і на підприємствах проводять урочисті збори, нагороджують передовиків виробництва та вручають заохочення. На КВБЗ також видано святковий наказ-постанову, яким відзначено велику групу працівників занесенням на заводську дошку пошани, почесними грамотами, подяками. Вітаємо вас, друзі!

Бажаємо вам, вашим рідним та близьким доброго здоров’я, а також віри в перемогу, у те, що ми й надалі житимемо у незалежній суверенній державі, працюватимемо за обраною професією.

Слава Україні!

Наглядова рада, правління, профспілковий комітет ПАТ «КВБЗ».

Прочитано 445 разів