Середа, 11 серпня 2021 08:26

Акція милосердя до Дня знань

logo

logo
Усе менше днів залишається до початку навчального року. Батьки починають збирати своїх дітей до школи. Канцелярське приладдя, рюкзаки, одяг, взуття – потрібно придбати безліч усього. Це надто витратно для батьків, особливо тих, хто один виховує дітей. Для них благодійний фонд «Крюківвагон» ПАТ «КВБЗ» щороку в серпні проводить акцію милосердя до Дня знань.

Цьогоріч виплата коштів робітникам підприємства, які мають статус одиноких матерів, вдівців та опікунів дітей віком до 18 років, триватиме з 11 по 13 серпня.

Згідно з інформацією директора благодійного фонду Ірини Бугайченко, кошти виплатять на 105 дітей. Сума допомоги – 250 гривень. Гроші можна отримати за наявності паспорта, ідентифікаційного коду, перепустки, копії свідоцтва про народження дитини, оригіналу довідки від 2021 року про наявність статусу одинокої матері, виданої органом соціального забезпечення пенсійного фонду або центром надання адміністративних послуг у приміщенні благодійного фонду з 10:00 до 15:00.

Якщо отримувач коштів не матиме можливості за ними прийти особисто, грошову допомогу виплатять довіреній особі за наявності відповідного документа. Це можна буде зробити щовівторка та щочетверга з 10:00 до 15:00 до кінця поточного року. За довідками звертайтеся до благодійного фонду за телефонами: 6-13-41 або 59-93.

Прочитано 335 разів