П'ятниця, 06 серпня 2021 16:52

Вітаємо з Днем будівельника

bud pr

bud pr
Щороку другої неділі серпня своє професійне свято відзначають усі, хто причетний до будівництва й виготовлення будівельних матеріалів. Цього року День будівельника в Україні святкують 8 серпня. Професія будівельника потребує не лише фахових знань, а й фізичних сил. Опанувати її до снаги не кожному. Та часто буває, що той, хто одного разу взяв до рук кельму чи рівень, залишається вірним обраній справі все життя.

Будівництво є однією з ключових галузей народного господарства. Працівники цієї сфери зводять хмарочоси, будують автодороги, промислові об’єкти, адміністративні й інші споруди. Безпосереднє відношення до свята мають представники таких робітничих професій, як штукатури, малярі, стропальники, муляри та інші. Також цього дня вітають виконробів, інженерів, техніків, постачальників та інших фахівців.

bud2

bud2

На Крюківському вагонобудівному заводі роботу служб, для яких День будівельника є професійним святом, координує заступник технічного директора з розвитку та експлуатації Віктор Постільняк. Йому підпорядковані відділ капітального будівництва, яким керує Роман Приліпко, та ремонтно-будівельне виробництво енергосилового цеху на чолі з Олегом Діхтяренком.

AN1A6856

AN1A6856

Напередодні Дня будівельника працівники Крюківського вагонобудівного заводу, причетні до цієї професії, прийміть найщиріші вітання! Бажаємо вам підвищувати свій професіоналізм й опановувати нові будівельні технології. Вам і вашим родинам зичимо здоров’я й злагоди, а нашому підприємству – розбудови й нових вигідних замовлень.

kolektiv1

kolektiv1

kolektiv2

kolektiv2

kolektiv3

kolektiv3

Прочитано 393 разів