Середа, 14 квітня 2021 12:53

Нові відео про КВБЗ мають популярність

kadri

kadri
На каналі КВБЗ в YouTube, а також на сторінці ПАТ «КВБЗ» у Фейсбуці з’явилися нові відео. Зокрема це фільм про вантажне вагонобудування як один із традиційних напрямів діяльності публічного акціонерного товариства. Його тривалість – 3 хвилини 35 секунд. Тож це достатньо ємний фільм, у якому показано весь процес народження сучасних магістральних вантажних вагонів.

Від ідеї, маркетингових досліджень, конструкторських розробок до складання дослідних зразків, їх випробувань, серійного виробництва і здавання замовникам, гарантійного і сервісного обслуговування, співпраці з провідними українськими науково-дослідними інститутами, сертифікації.

На екрані - конструкторські бюро, технологічні процеси, сучасні верстати, якими вміло управляють робітники. А також готова продукція, що виходить на магістралі. За короткий час фільм зібрав у Фейсбуці значну аудиторію глядачів. Що не кажіть, а відео має неабияку популярність.

hhhhhh111

hhhhhh111

Другий фільм – про напрям пасажирського вагонобудування. Ми попросили розповісти про це начальника бюро реклами торгової фірми Сергія Клименка:
- Це продовження проєкту, який передбачав створення основного проморолика про КВБЗ, що побачив світ у серпні 2020 року. Він розміщений на сайті КВБЗ, на каналі в YouTube, на сторінці підприємства у Фейсбуці.

А далі була ідея створити міні-фільми про основні напрями діяльності акціонерного товариства, яких у нас чимало. Тобто про вантажне і пасажирське вагонобудування, створення моторвагоннного рухомого складу для залізниць і метрополітенів, ескалаторів, іншої техніки.

zvarnik

zvarnik

У фільмі задіяний матеріал, котрий знімали в різні періоди, під час пам’ятних подій, а також спеціально для цього проєкту. Використано фото Юрія Язовцева, кінохроніку завідувача кінотехнічним відділом заводського палацу культури Віктора Семенова, кадри спільних сюжетів Кременчуцького громадського телебачення та пресслужби ПАТ «КВБЗ».

І ще один міні-фільм - про продукцію для метрополітенів виробництва ПАТ "КВБЗ". На нашому підприємстві виготовляють вагони для метрополітену, тунельні і поверхові ескалатори з висотою підйому від 3 до 65 метрів, а також широкий спектр запасних частин і комплектуючих до них.

Вантажне вагонобудування

Пасажирське вагонобудування

Продукція для метрополітену

Прочитано 409 разів

Медиа