Понеділок, 23 листопада 2020 10:38

Анатомія розкрадання, або Чому на КВБЗ звільняють керівників

фото проходная

фото проходная
19 листопада відбулася розширена нарада за участю Голови Наглядової ради Володимира Приходька. До розмови були запрошені члени Наглядової ради та правління, спеціалісти департаменту корпоративного управління, функціональні директори, керівники головної бухгалтерії, виробничих підрозділів, фінансових, юридичних і технічних служб, члени профспілкового комітету підприємства. Головна тема – оприлюднення та обговорення результатів розслідувань випадків розкрадання товарно-матеріальних цінностей, виявлених навесні поточного року.

«Прошу всіх уважно слухати, брати участь у обговоренні, робити висновки, – зауважив у вступному слові Володимир Приходько. – Це розмова про економіку акціонерного товариства, якій завдано значних збитків у складний кризовий період. Красти у підприємства в такий час – це рівнозначно тому, що під час війни продавати квитки до бомбосховища. Сьогодні наша мета – з’ясувати причини виявлених випадків, вжити заходів, щоб викорінити їх і припинити всі плітки та домисли на цю тему, що ширяться районом і містом».

Начальник управління безпеки та кадрової політики, керівник комісій, що повторно проводили внутрішнє розслідування, Валентин Сухорук повідомив: «Комісії вдруге проводили внутрішні розслідування, у зв’язку з тим, що вперше результат розслідування комісії, очолюваної директором з безпеки, персоналу та соціальних питань Леонідом Олійником, не задовольнив Наглядову раду та правління ПАТ «КВБЗ». Висновки цього розслідування не давали відповіді на важливі запитання щодо незрозумілості причин появи в «схованці ЕСЦ» зварювального дроту, що фактично був приготований до крадіжки у Товариства. До участі у цьому другому розслідуванні було залучено інших керівників та спеціалістів». 

Так, повторне внутрішнє розслідування встановило: «Першого квітня в одному з господарських приміщень енергосилового цеху було виявлено 3 тонни зварювального дроту, що не був на обліку товарно-матеріальних цінностей, – розповів Валентин Анатолійович. – Під час з’ясування його походження вдалося розкрити цілий ланцюжок фактів. Вони свідчили про неодноразове несанкціоноване списання у корпусі вантажного вагонобудування, перевезення робітниками транспортного цеху до місця схованки в енергосиловому цеху, накопичування, зберігання та вивезення за межі підприємства товарно-матеріальних цінностей, що ймовірно відбувалося з дозволу директора з безпеки, персоналу та соціальних питань Леоніда Олійника на прохання директора виробництва Сергія Мельника протягом 2018-2020 років. Дані факти сьогодні перевіряють правоохоронні органи. Випадки, що мали місце в цей період, не були детально розслідувані, низку фактів було приховано відповідним керівництвом».

розборки4

розборки4

За словами Валентина Сухорука, комісія виявила, що випадки розкрадання стали можливими через відсутність постійного контролю видавання з цеху складського господарства, обліку, списання, зберігання товарно-матеріальних цінностей в корпусі вантажного вагонобудування. А також через систематичне порушення нормативних актів, вимог системи менеджменту підприємства, нецільове використання службового транспорту.

Комісія виявила факти порушення порядку оформлення документів для передавання у виробничі підрозділи товарно-матеріальних цінностей; обліку списання і зберігання ТМЦ, виданих у виробництво, внаслідок чого утворювалися їх надлишки. Також установлено факти організації проміжного складу на території енергосилового цеху для накопичення надлишків ТМЦ; несанкціонованого переміщення територією заводу та вивезення за межі підприємства списаних на виробництво вантажних вагонів товарно-матеріальних цінностей за розпорядженнями посадових осіб.

Виявлено і відсутність із боку виробничих, постачальницьких та технічних служб контролю дотримання затверджених норм витрат зварювальних матеріалів; відсутність аналізу спеціалістами технічних служб, головної бухгалтерії та планово-економічного відділу норм використання допоміжних матеріалів у натуральному значенні та не відображення його в результатах засідань щомісячних госпрозрахункових комісій. Також виявлено недоліки в роботі систем «АСУ-виробництво» й «АСУ-склади».

Також виявлено факти порушення вимог порядку в’їзду-виїзду вантажного та пасажирського автомобільного транспорту через прохідні підприємства (несанкціонований в’їзд-виїзд, відсутність матеріальної перепустки й огляду) і нецільового використання службових транспортних засобів; несанкціонованого виготовлення, ремонту рухомого майна третіх осіб на території заводу та вивезення цього майна з неї без дозвільних документів.

Усі зібрані матеріали комісії, що проводили внутрішні розслідування, передали до правоохоронних органів. За викладеними у них фактами ймовірних зазначених правопорушень Кременчуцький міський відділ поліції зареєстрував у Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань три кримінальні провадження. Наразі тривають слідчі дії, чекаємо результатів.

Наступний доповідач, Голова правління Максим Крамаренко, повідомив, що результатом внутрішнього розслідування стало виявлення низки порушень ведення господарської діяльності, трудової та виконавської дисципліни. Це спричинило порушення багатьох внутрішніх нормативних документів підприємства, зокрема СТП 08.75-2018, СТП 08-108-2020, СТП 08.253.2016, РИ-005-2019, РИ-009-2019 та посадових інструкцій. Тому протягом вересня-жовтня поточного року підготовлено 19 наказів про застосування дисциплінарних стягнень щодо 34 посадових осіб Товариства, внаслідок дій чи бездіяльності яких стали можливими перелічені вище порушення.

Шістьох працівників, які не виправдали довіру Товариства: директора виробництва Сергія Мельника, директора з безпеки, персоналу та соціальних питань Леоніда Олійника, заступника начальника корпусу вантажного вагонобудування Андрія Виходця, старшого виконавця робіт дільниці нестандартного обладнання енергосилового цеху Анатолія Козку, начальника енергосилового цеху Сергія Хому, заступника начальника енергосилового цеху Анатолія Мамчіча, які систематично здійснювали грубі порушення посадових обов’язків, покладених на них трудовим договором, і за які їх неодноразово було притягнуто до дисциплінарної відповідальності, звільнено з підприємства, відповідно до п.3 ч.1 ст.40 Кодексу законів України про працю.

Крім цього, працівників, які, виконуючи свої посадові обов’язки, не виявили належних відповідальності, уваги та пильності, переведено в інші підрозділи з пониженням зони відповідальності. Так, начальника управління виробництвом Богдана Столбова переведено на посаду заступника начальника корпусу вантажного вагонобудування; начальника бюро відділу металів управління закупівель і маркетингу В’ячеслава Громова призначено майстром ковальської дільниці термічного цеху.

Відповідно до остаточних результатів внутрішнього службового розслідування, розроблено план заходів щодо коригування й удосконалення системи контролю руху товарно-матеріальних цінностей.

розборки3

розборки3

Щоб не допустити подібних порушень у майбутньому, голова правління резолютивною частиною наказу «Про результати розслідування розкрадання ТМЦ» №340 від 17 листопада, який озвучив під час наради, зобов’язав членів правління і керівників підрозділів забезпечити неухильне виконання та контроль дотримання підлеглими усіх вимог внутрішніх і локальних документів ПАТ «КВБЗ», що стосуються видавання, обліку та списання товарно-матеріальних цінностей. А також виконати затверджені Головою Наглядової ради «Заходи щодо коригування й удосконалення системи контролю руху ТМЦ»; проаналізувати стан відбору й підготовки резерву кадрів керівників, організувати роботу з підготовки резерву кадрів керівників відповідно до вимог СТП 08.50.

Максим Вікторович підкреслив: «Роботу в даному напрямі ми продовжимо, щоб доопрацювати документи, недоліками яких, на жаль, скористалися наші недобросовісні працівники. Звертаюся до всіх заводчан: ми боремося за кожен відсоток собівартості продукції, укладаємо контракти з мінімальним прибутком, щоб завод працював, щоб люди мали роботу і заробіток. А ці зусилля знівельовані розкраданням, списаним на собівартість виробництва. Дехто з працівників охорони й енергосилового цеху знав про ці факти, але займав позицію стороннього спостерігача. В цілому ж постраждав увесь колектив. Тож прошу вагонобудівників не бути байдужими, не бути сторонніми спостерігачами».

розборки2

розборки2

Усі озвучені факти важко осмислити й проаналізувати в один момент, для цього потрібен певний час. Напевно, кожен працівник може дійти висновку, що спокуса нажитися за рахунок його праці може виникнути як у колеги біля сусіднього верстата чи бригадира, так і в керівника найвищої ланки. Різниця тільки в масштабах можливостей і силі бажання втілити в життя спокусливі мрії. Якщо є реальні підстави так вважати, то варто зауважити, що на підприємстві діє «Кодекс корпоративної культури», в одному з розділів якого зазначено: «Кожен працівник має право зробити запит про проведення внутрішньої службової перевірки за номером телефону 59-00 або скористатися скринькою служби «Довіра», або відправити запит на Е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . ПАТ «КВБЗ» зобов’язується захистити співробітника від будь-яких репресивних дій у результаті використання процедури повідомлення про порушення».

Голова Наглядової ради акціонерного товариства Володимир Приходько наголосив: «На мій погляд, така ситуація виникла через відсутність відповідальності, бо від невміння контролювати витрати до невміння тримати ворота зачиненими - один крок. Ми сьогодні ще живемо, бо я майже кожного місяця підписую фінансовий план, де витрати перевищують дохід. Довелося мінімізувати вкладення в охорону праці, розроблення нової техніки, інші проєкти. Для чого? Щоб завод працював. Щоб усі вагонобудівники мали заробіток і достаток у родинах, щоб зберігали і примножували задекларовані в «Кодексі корпоративної культури» наші цінності: взаємну повагу, командний дух у роботі, довіру, доброзичливість і співпрацю в процесі виконання поставлених завдань. Тож крадіжкам тут не місце, як і браку та низькій якості продукції. Сподіваюся, що надалі ми разом будемо боротися за економіку підприємства, за собівартість продукції, за заробітні плати, за податки».

Прочитано 2735 разів