Середа, 30 вересня 2020 14:40

Делегація та експозиція ПАТ «КВБЗ» на VIII міжнародній агропромисловій виставці «АGROEXPO-2020»

2

2
Група фахівців різних служб Крюківського вагонобудівного заводу на чолі з головою наглядової ради Володимиром Приходьком беруть участь у роботі VIII міжнародної агропромислової виставки «АGROEXPO-2020», що сьогодні розпочалася у Кропивницькому. Серед організаторів цього масштабного комунікаційно-виставкового заходу ‒ Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата, Кіровоградська облдержадміністрація.

Володимир Іванович взяв участь у церемонії відкриття виставки разом із міністром Мінекономрозвитку Ігорем Петрашком, головою Федерації роботодавців України Дмитром Олійником та іншими почесними гостями форуму. У виступах тих, хто вітав учасників виставки, звучав заклик підтримати законопроєкт №3739, відомий як закон про локалізацію. А отже ‒ вітчизняних виробників всіх галузей. До речі, в експозиціях багатьох підприємств також розташовані гасла на підтримку цього законопроєкту.

Особливість «АGROEXPO», що входить до ТОП-10 найбільших аграрних виставок Європи, в тому, що вона триває кілька днів, цьогоріч ‒ до 3 жовтня. А також має кілька локацій під відкритим небом та у критому павільйоні, загалом займає площу понад 125 000 м², що дозволяє учасникам, вітчизняним та зарубіжним виробникам якомога повніше представити свою продукцію. Цієї осені тут сподіваються прийняти до 50 000 гостей.

У павільйоні Крюківського вагонобудівного заводу відвідувачі виставки ознайомлюються із серійною та новою технікою підприємства, орієнтованою на логістику продукції агропромислового комплексу. На стендах представлена інформація про вагони-хопери для перевезення зерна, мінеральних добрив; вагони-цистерни для транспортування рослинної олії; універсальний критий вагон; спеціальні автомобільні напівпричепи для перевезення худоби; магістральні вантажні вагони для продукції агропромислового комплексу; запасні частини до сільськогосподарської техніки та широка номенклатура обладнання. Демонструється також новий відеофільм про Крюківський вагонобудівний завод. 
3

3
У програмі роботи нашої делегації передбачена участь у низці семінарів, конференцій, панельних дискусій. Загалом ця виставка дозволяє кожному відвідувачу ознайомитися з новинками вітчизняної та світової техніки, придбати їх за вигідними цінами зі знижками, а також побачити техніку в роботі на демонстраційних показах.

А для виробників – це можливість знайти нових замовників, налагодити контакти з партнерами щодо співпраці у виготовленні нової техніки. Адже завдяки своєму активному розвитку протягом кількох попередніх років виставка дала імпульс до того, що велика кількість як аграріїв, так і виробників вважають її подією «must visit», справжнім агрохаб-майданчиком для здійснення комунікацій, номером один у питаннях, що стосуються аграрної техніки та технологій, рослинництва та тваринництва, систем зберігання, переробки та логістики продукції агропромислового комплексу.

У АGROEXPO-2020 беруть участь також інші підприємства Кременчука.

Прочитано 471 разів