Понеділок, 30 грудня 2019 10:50

КВБЗ представляє фільм «Новий поїзд Київ-Аеропорт Бориспіль»

Шановні відвідувачі сайту Крюківського вагонобудівного заводу! Раді представити вам новий фільм, підготовлений пресслужбою КВБЗ разом із телебаченням «Громадське», про відправлення у перший рейс нового вітчизняного кременчуцького дизель-поїзда ДПКр-3 за маршрутом Київ – Аеропорт Бориспіль. Подія відбулася 27 грудня 2019 року, відтак стала гарним подарунком до Нового року і для машинобудівників, яким приємно бачити результати своєї праці, і для пасажирів, які отримали чудову нагоду діставатися аеропорту та у зворотному напрямку у комфортних умовах, і для залізничників, які радіють, що нова сучасна техніка прийшла на Укрзалізницю.

Ми хочемо, щоб ви знали: на Крюківському вагонобудівному заводі за останні 20 років створено всю лінійку пасажирського рухомого складу: вагони локомотивної тяги всіх видів, міжрегіональні поїзди локомотивної тяги, швидкісні міжрегіональні електропоїзди ЕКр1 «Тарпан», приміський дизель-поїзд ДПКр-2, регіональний дизель-поїзд ДПКр-3. А ще поїзди для метрополітенів. Ми працюємо для вас, для України.

А виплеканий нами дизель-поїзд ДПКр-3 по 5-6 рейсів на день швидко, без заторів перевозить пасажирів до аеропорту, ним же вони мають змогу повернутися до столиці.

Дивіться фільм, дивіться на поїзд, слухайте, що кажуть про нього інженери, які його створили, залізничники, пасажири. Приємного вам перегляду, приємних подорожей. Хай таких поїздів стає все більше на залізницях України!
Із Новим, 2020-им роком!

Прочитано 1537 разів

Медиа