Вівторок, 24 грудня 2019 19:43

Фонтан вогників – сюрприз на відкритті ялинки КВБЗ

24 грудня на майданчику біля Східної прохідної КВБЗ відбувалося дійство, якого ми чекаємо весь рік – відкриття корпоративної новорічної ялинки.

Кілька днів перед цим, йдучи на роботу та додому, ми спостерігали, як встановлюють саму ялинку, розвішують і перевіряють ілюмінацію. Інтригував фонтан. Влітку він є центром зони відпочинку, а цьогоріч стане ним і взимку. Адже заводські умільці та ентузіасти придумали і виготовили спеціальну архітектурну форму, яку ми можемо назвати «Зимовий фонтан», або «Фонтан вогників».

Та про все по-порядку. Відразу, як вийдеш з прохідної – буфет: чай, сушки, коровай. Безкоштовно. От якби кожен день таке! А далі буфети з пиріжками та відбивними, кондитерськими виробами та напоями. Черга – багато хто хоче купити щось смачненьке додому чи поласувати просто на святі.

Yolka 5

Yolka 5

Багато дітей різного віку – для них новоріччя це щоразу відкриття. Але ж, насамперед, це свято заводчан. Людей, які тяжко й наполегливо трудилися весь рік, щоб сьогодні сказати: «Рік був вдалим, непростим, але результативним». Саме таким був головний лейтмотив виступів голови правління ПАТ «КВБЗ» Максима Крамаренка та голови профспілкового комітету Віталія Хилобоченка. Вони дякували вагонобудівникам за працю, вітали їх та всіх мешканців Раківки, Кременчука з Новим роком!

Yolka 2

Yolka 2

Швидко догоряє короткий зимовий день, все темніше навколо. Якраз час додати яскравих вогнів. І за командою «Ялинка, палай!» засяяло вогнями не тільки новорічне дерево, а й усе навколо: ілюмінація на паркані, на опорах освітлення, на будинку прохідної. Казкове містечко!

Yolka 3

Yolka 3

Yolka 4

Yolka 4

Ялинка традиційно штучна – ми шануємо живу природу. Струнка, стильна, із зіркою «Троянда вітрів» нагорі. Дійство тривало далі: за участю Діда Мороза та Снігуроньки, співаків та танцюристів. Та не просте, а особливе. Наче регіональний дизель-поїзд, який ми виготовили і передали Укрзалізниці якраз у ці дні, прибув на свято до вагонобудівників. Провідники, пасажири-артисти, пасажир без квитка - «заєць» та все таке інше. Весело, по-молодіжному.

Аж тут настала черга й головного сюрпризу: спалахнув білими і синіми вогнями зимовий фонтан. Гарно, по-новому.

Спілкування, зустрічі, вітання один одного, усмішки, поїдання пряників та вареників – таке воно наше новорічне корпоративне свято. З Новим роком!

Yolka 6

Yolka 6

Прочитано 1791 разів