Середа, 27 листопада 2019 10:50

Мінінфраструктури стурбоване закупівлею нових швидкісних електропоїздів – КВБЗ готовий їх виготовити

В останні дні і тижні засоби масової інформації України активно висвітлюють хід випробувань нового українського регіонального дизель-поїзда ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. У той же час, як повідомив рейтинговий спеціалізований портал ЦТС, «У Міністерстві інфраструктури України витіювато поінформували, що відомство зацікавлене у співпраці з Hyundai в питаннях розвитку рухомого складу Укрзалізниці. Очевидно, треба розуміти, що анонсовані раніше 10 нових швидкісних поїздів в найближчі 5 років будуть купувати саме у Hyundai?», – пише ЦТС зі знаком питання. А сайт «Кременчуцької газети» запропонував присвоїти таким діям Міністерства інфраструктури України та Укрзалізниці номінацію «Провал року».

Ми попросили прокоментувати цю інформацію голову правління ПАТ «КВБЗ» Максима Крамаренка. Ось що він повідомив:

- 20 листопада Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, в підпорядкуванні якого з недавніх пір знаходиться АТ «Укрзалізниця», провів зустріч з представниками компанії Hyundai й обговорив з ними питання модернізації рухомого складу в Україні.

Логічно було б припустити, що наступного дня міністр зустрінеться з представниками іншої компанії - ПАТ «КВБЗ», чиї швидкісні поїзди вже більше 5 років найскладнішими з точки зору інфраструктури маршрутами успішно перевозять пасажирів Україною. Адже рівні умови для всіх – один із основних принципів чесної конкуренції, хіба не так? І уряд України напевно навіть більше зацікавлений у вітчизняному виробнику такого продукту, адже це забезпечить збереження і створення робочих місць, наповнення державного бюджету за рахунок податків.

На жаль, серйозної розмови про перспективи роботи з вітчизняним виробником – Крюківським вагонобудівним заводом – в Міністерстві інфраструктури України поки що не вели. Хоча ми зверталися набагато раніше Hyundai. Писали листи, говорили під час зустрічей, пропонували міністрові Владиславу Криклію розібратися, провести нараду.

Якось нелогічно і непатріотично пролунав заклик міністра інфраструктури до представників південнокорейської компанії локалізувати частину виробництва і обслуговування міжрегіональних поїздів в Україні. Адже Владислав Артурович добре знає, що в Полтавській області, в місті Кременчуці, на Крюківському вагонобудівному заводі вже існує повністю налагоджене виробництво і організовано сервісне обслуговування цих самих швидкісних міжрегіональних двосистемних поїздів. З тією лише різницею, що це українські поїзди «Тарпани» - високоінтелектуальний продукт українських конструкторів, продукція з високою доданою вартістю. Вона піднімає економіку та імідж країни на новий рівень. Причому у виробництві вітчизняних сучасних поїздів беруть участь близько 180 українських підприємств.

А скільки українських підприємств буде задіяно при виготовленні поїздів Hyundai?

Як поєднуються озвучені наміри міністра з програмними рішеннями Кабінету Міністрів і Президента України в частині організації в країні одного мільйона нових робочих місць?

Адже ці робочі місця вже є, є поїзди, які протягом більше 5 років довели свою надійність, конкурентоспроможність. Є люди, які вміють їх робити. Чи ми збираємося починати все спочатку на догоду Hyundai або іншому іноземному партнеру?

Як бачите, питань дуже багато. Але ж на них є проста відповідь: Мінінфраструктури України планує закупити 10 швидкісних електропоїздів - Крюківський вагонобудівний завод готовий їх виготовити.

Tarpan dlya MIU 2

Tarpan dlya MIU 2

Прочитано 2247 разів