Середа, 06 листопада 2019 10:12

Новий дизель-поїзд КВБЗ вийшов на випробування

Днями новий дизель-поїзд ДПКр-3, створений на Крюківському вагонобудівному заводі, уперше покинув територію підприємства і відправився на випробування на залізницю. Як повідомив нам телефоном заступник головного конструктора пасажирського моторвагонного рухомого складу Іван Кутумов, поїзд зараз знаходиться на станції Новомосковськ-Дніпровський Дніпропетровської області. Тривають підготовчі роботи. Зокрема встановлюється обладнання для проведення міцнісних, гальмівних, динамічних та інших випробувань. Разом з групою спеціалістів КВБЗ на місці працюють фахівці Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. В.Лазаряна, незабаром до них приєднаються працівники компанії Knorr Bremse.

Сьогодні-завтра дизель-поїзд вийде в пробіг на відрізку колії Новомосковськ-Балівка. Випробування триватимуть за спеціальною програмою і продовжаться понад місяць. Ми бажаємо створювачам нової української техніки плідної праці у польових умовах! Прес-служба КВБЗ буде й надалі оперативно інформувати про перебіг та результати випробувань.

Dizel ispitaniya 1

Dizel ispitaniya 1

Довідково

У лінійці моторвагонного рухомого складу від Крюківського вагонобудівного заводу швидкісні міжрегіональні двосистемні поїзди ЕКр1, поїзди метрополітену, дизель-поїзди ДПКр-2 та ДПКр-3.

Регіональний дизель-поїзд ДПКр-3 – другий вітчизняний дизель-поїзд, створений на КВБЗ. Він має три вагони. Причому два з них, що є головними, моторні, один – проміжний – безмоторний. Моторні вагони комплектуються силовими установками потужністю 588 кВт. Посилено екологічний стандарт відпрацьованих газів силової установки. Тобто зменшуються викиди шкідливих речовин, забруднення навколишнього середовища.

Всього в трьох вагонах 170 місць. У проміжному вагоні першого класу крісла розташовані за схемою 2х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині не менше 490-500 мм. Вони мають широкі зручні підлокітники, індивідуальні розетки з USB-роз’ємом.

Dizel ispitaniya 4

Dizel ispitaniya 4

У головних вагонах другого класу крісла розташовані за схемою 3х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині – не менше 450 мм. Між кріслами один підлокітник, індивідуальні розетки. У кожному з вагонів будуть по два багажні стелажі.

Для швидкої посадки та висадки пасажирів є 12 двостулкових автоматичних вхідних дверей – по чотири на кожен вагон. Є спеціальний висувний пандус для посадки-висадки пасажирів із особливими потребами у візках.

Для експлуатації у холодну пору року призначені рідинні обігрівачі, яких усього шість – по два на кожен вагон. Це дозволяє забезпечити надійну роботу системи опалення і скоротити час на попередній підігрів салону та силових установок перед запуском у зимовий період. Передбачено і електропідігрів салону при непрацюючих силових установках і опаленні. За рахунок застосування спеціальних електричних нагрівачів здійснюється функціонування системи опалення салону від мережі 380В без вмикання силових установок і обігрівачів. Це забезпечить економію дизельного пального і попередній підігрів салону перед подачею на посадку в холодні дні.

Dizel ispitaniya 3

Dizel ispitaniya 3

Dizel ispitaniya 7

Dizel ispitaniya 7

Dizel ispitaniya 6

Dizel ispitaniya 6

Dizel ispitaniya 8

Dizel ispitaniya 8

Прочитано 4228 разів