Понеділок, 03 вересня 2018 12:59

МВК підтвердила готовність КВБЗ здійснювати капітально-відновлювальні ремонти пасажирських вагонів

MVK Amindorf 1

MVK Amindorf 1
30 серпня на підприємстві працювала міжвідомча комісія, до складу якої увійшли фахівці ПАТ «Укрзалізниця», ДП «Український науково-дослідний інститут вагонобудування», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», представники державних служб з охорони праці, пожежного нагляду, екологічної безпеки, загалом близько тридцяти осіб.

Комісія мала на меті оглянути відремонтований вагон і виробничі площі, ознайомитися з необхідними документами, що підтверджують відповідність виконаних робіт сучасним нормам і стандартам якості й безпечності залізничного транспорту, - і зробити свій висновок.

Основними цілями капітально-відновлювальні ремонту (КВР) були відновлення ресурсу несучих елементів кузова вагона, заміна морально й фізично застарілих обладнання й систем, оснащення сучасною системою кондиціонування повітря й екологічними вакуумними туалетами для створення комфортних умов перевезення пасажирів, оновлення внутрішнього обладнання для облаштування сучасного інтер’єру, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів на українських залізницях. Завдяки здійсненню такого ґрунтовного ремонту термін служби даних пасажирських вагонів буде подовжено до березня 2030 року.

MVK Amindorf 4

MVK Amindorf 4

MVK Amindorf 5

MVK Amindorf 5

MVK Amindorf 6

MVK Amindorf 6

Члени комісії прискіпливо оглянули повністю відновлений і готовий до експлуатації пасажирський вагон 1988 року випуску ззовні і зсередини, поставили запитання, на які відповіли представники проектно-конструкторського управління та корпусу пасажирського вагонобудування. Цікавилися всім: від акумуляторів, підвагонного обладнання, роботи гальмівної й опалювальної систем до гачків і механізмів замикання дверей у купе.

MVK Amindorf 2

MVK Amindorf 2

MVK Amindorf 3

MVK Amindorf 3

Побували і на виробничій дільниці «Молодечно» корпусу пасажирського вагонобудування, оглянули тут шпаклювальну та малярні камери. Загалом пройшли технологічним шляхом створення вагона: від складання, очищення, фарбування кузова до встановлення обладнання, систем життєзабезпечення й облаштування його інтер’єру.

MVK Amindorf 7

MVK Amindorf 7

Члени комісії уважно вивчили надану фахівцями КВБЗ конструкторську документацію і протоколи комплексу кваліфікаційних та обкатувальних випробувань вагона. Узагальнивши і проаналізувавши всю отриману інформацію, сформували й підписали акти обстеження та приймання результатів кваліфікаційних випробувань пасажирських вагонів, переобладнаних із купейних вагонів побудови заводу «Аммендорф». Отже, міжвідомча комісія підтвердила готовність КВБЗ здійснювати капітально-відновлювальні ремонти пасажирських вагонів.

Наша довідка

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» - один з найбільших виробників транспортних засобів в Україні. Основна спеціалізація - виробництво рейкового рухомого складу.

На підприємстві налагоджено розробку та виготовлення широкої гами магістральних вантажних і пасажирських вагонів, двосистемних електропоїздів, дизель-поїздів, поїздів метрополітену, поверхових і тунельних ескалаторів, візків до всіх видів вагонів, дорожніх і комунальних машин, інженерної техніки широкого призначення, запасних частин і комплектуючих до всіх цих видів транспорту, зварних металоконструкцій за індивідуальними замовленнями.

Прочитано 1431 разів