Новини

Новини

dpkr3001

dpkr3001
19 січня 2023 року  на громадсько-політичному інтернет-порталі Цензор.нет у розділі "Бізнес" опублікована колонка голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька «Готові потяги пів року не забирали. Борг УЗ - понад 1,4 мільярда гривень». У ній він розповідає про роботу Крюківського вагонобудівного заводу протягом 2022 року, порушує низку проблем, з якими зіткнулися українські машинобудівники, акцентує увагу на завданнях 2023 року, виконувати які заважає величезний борг Укрзалізниці за поставлену продукцію. Читайте, це важливо!

evac4 bort

evac4 bort
Станом на 10 січня 2023 року АТ «Укрзалізниця» не розрахувалася з ПАТ «КВБЗ» за 66 пасажирських вагонів із 85 поставлених. Не погашено борг за частину поставок у 2021 році (прострочення становить 13 місяців) і повністю за весь 2022-й. Нині заборгованість АТ «Укрзалізниця» за договором складає 1 400 314 099,80 грн із ПДВ.

KVBZZZZZZZ

KVBZZZZZZZ
Керівництво ПАТ «КВБЗ», м’яко кажучи, здивоване й стурбоване інформацією у «Кременчуцькій газеті» від 26 грудня 2022 року про те, що підприємство отримало оплату за поставлену продукцію, а саме – за пасажирські вагони. «За довоєнне замовлення у КВБЗ держава розраховується, а значить, бюджети отримають податки, а люди - зарплати», - пише Олег Булашев. На жаль, це не відповідає дійсності. 

AN1A1

AN1A1

Закінчується 2022 рік, який став для нашої країни та для кожного з нас роком випробувань, втрат, мужності та водночас і періодом згуртування, загартування, витримки.

Колектив ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» разом з усім народом України працює задля однієї головної сьогодні мети – перемоги у страшній і жорстокій війні проти агресора. Ми молимося за тих, хто зі зброєю в руках захищає міста та селища, сумуємо за тими, кого, на жаль, вже немає серед нас.

Khomenko

Khomenko


Війна, на превеликий жаль, продовжує забирати відданих Україні синів і доньок. 21 листопада провели в останню путь молодого захисника Вітчизни Дмитра Хоменка. Він за мир на рідній землі й свободу українського народу заплатив найвищу ціну, віддавши власне життя.

golova pravlinnia

golova pravlinnia
Шановний Володимире Івановичу! У непростий для країни час – у дні російського вторгнення на територію України, яке триває вже восьмий місяць, – у ваше життя завітав ювілей. Поважна, шанована дата у житті, що сама по собі – наче перемога, наче нагорода за пройдене і зроблене. 

Понеділок, 03 жовтня 2022 10:47

Загинув працівник КВБЗ Ігор Андросов

svichka pr

svichka pr
Сьогодні, 3 жовтня 2022 року, працівники Крюківського вагонобудівного заводу, кременчужани проводять в останню путь свого земляка, колегу, захисника України Ігоря Павловича Андросова.

kerivniki na vistavtsi pr

kerivniki na vistavtsi pr
Попередні підсумки роботи на наймасштабнішій світовій виставці машинобудівної галузі – InnoTrans 2022 – підбивають члени делегації ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», які повернулися на підприємство. Нагадаємо, що делегацію очолили голова наглядової ради Володимир Приходько, а також голова правління Максим Крамаренко, директор департаменту корпоративного управління Олександр Пьоришкін.