Учбово-виробничий центр


Учбово-виробничий центр відділу кадрів ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» проводить підготовку, перепідготовку та атестацію працівників. 

За більш детальною інформацією звертайтеся до начальника учбово-виробничого центру відділу кадрів Гудованного Максима Юрійовича, за телефоном (0536) 769290, (067) 532 35 84.

До процесу навчання залучаються кваліфіковані спеціалісти заводу. 

У всіх видах навчання, що проводяться на підприємстві, викладається курс лекцій по питанням охорони праці, техніки безпеки та промсанітарії в обсязі 30 годин.

Для проведения навчання учбово-виробничий центр має наступні службові приміщення:

1.Клас механічної обробки (18 місць);

2.Зварювальний клас (16 місць);

3.Клас вантажопідйомних механізмів (16 місць), укомплектований стендами, натурними зразками, кабіною кранівника;

4.Клас підвищення кваліфікації керівників (18 місць);

5.Клас газового господарства(16 місць), укомплектований стендами, натурними зразками газової техніки, макетом газорозподільного пункту);

6.Клас котлів та судин під тиском (14 місць), укомплектований стендами, натурними зразками, макетом котла теплоелектроцентралі;

7.Клас охорони праці (38 місць);

8.Комп’ютерний клас (20 місць), укомплектованный 20 компьютерами;

9.Лекційна зала (70 місць).

Для проведння практичного навчання в розпорядженні учбово-виробничого центру є механічна дільниця (площею 450 м2, на котрій розташовано 12 токарних верстатів різного типу- 4 фрезерувальні, 2 заточувальні, 1 свердлильний верстат) і дільниця атестації зварювальників (площею 370 м2, на 13 постів напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів, 2 пости ручної дугової зварки,  гілятинні та профільні ножиці, заточувальний верстат, випробувальний прес).

Прочитано 5850 разів