Четвер, 03 вересня 2015 11:01

Пенсійна служба

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сучасне українське пенсійне законодавство знаходиться в постійній динаміці. Наприклад, якщо раніше жінки виходили на пенсію виключно у віці 55 років, то зараз нарахування пенсії настає в залежності від дати народження, згідно ЗУ «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Всі останні нововведення в пенсійному законодавстві постійно публікуються на офіційному сайті Пенсійного фонду України (ПФУ), але для рядового співробітника досить часто, через браку часу чи то з інших причин, даний моніторинг законодавства не є оптимальним. До того ж, не можна забувати і про те, що особливої уваги потребує оформлення пенсії за пільговим стажем, пенсії учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій та іншим пільговим категоріям.

Таким чином, процес призначення пенсії суто індивідуальний. У даному питанні завжди може виникати досить багато спірних моментів, що вимагають чітких і кваліфікованих відповідей. Саме цьому, з турботою про своїх співробітників, керівництвом ПАТ «КВБЗ» і була створена пенсійна служба, яка абсолютно безкоштовно надає консультації стосовно питань пенсійного законодавства та допомагає підготувати пакет документів для оформлення пенсій. 

Працівник ПАТ «КВБЗ» має звернутися до пенсійної служби заводу за консультацією, з усіма необхідними документами, мінімум за 1 місяць до настання пенсійного віку.

Ми знаходимося: будівля профспілкового комітету, 1 поверх, ліве крило.

Завжди раді Вас бачити

і готові відповісти на всі Ваші запитання!

 

Прочитано 1591 разів Последнее изменение Четвер, 26 квітня 2018 08:39