Сучасне українське пенсійне законодавство знаходиться в постійній динаміці. Наприклад, якщо раніше жінки виходили на пенсію виключно у віці 55 років, то зараз нарахування пенсії настає в залежності від дати народження, згідно ЗУ «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Всі останні нововведення в пенсійному законодавстві постійно публікуються на офіційному сайті Пенсійного фонду України (ПФУ), але для рядового співробітника досить часто, через браку часу чи то з інших причин, даний моніторинг законодавства не є оптимальним. До того ж, не можна забувати і про те, що особливої уваги потребує оформлення пенсії за пільговим стажем, пенсії учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій та іншим пільговим категоріям.

Таким чином, процес призначення пенсії суто індивідуальний. У даному питанні завжди може виникати досить багато спірних моментів, що вимагають чітких і кваліфікованих відповідей. Саме цьому, з турботою про своїх співробітників, керівництвом ПАТ «КВБЗ» і була створена пенсійна служба, яка абсолютно безкоштовно надає консультації стосовно питань пенсійного законодавства та допомагає підготувати пакет документів для оформлення пенсій. 

Працівник ПАТ «КВБЗ» має звернутися до пенсійної служби заводу за консультацією, з усіма необхідними документами, мінімум за 1 місяць до настання пенсійного віку.

Ми знаходимося: будівля профспілкового комітету, 1 поверх, ліве крило.

Завжди раді Вас бачити

і готові відповісти на всі Ваші запитання!

 

Перелік документів, необхідних для оформлення пенсії

оригінали та копії:

1. Трудова книжка (копія )

2. Паспорт  (копія 1,2 сторінки та прописки)

3. Ідентифікаційний код

4. Дипломи про освіту, за денною формою навчання (всі, що є у наявності, а у разі втрати – дублікат диплому або підтверждуюча довідка з учбового закладу);

5. Свідоцтво про шлюб  (тільки для жінок);

6. Свідоцтва про народження дітей (тільки для жінок);

7. Військовий квиток (копія 1 стор. і  сторінки, де вказаний період проходження служби)

8. Довідка про заробітню плату: за 60 месяців поспіль (5 років) в період праці до 01.07.2000 р., за бажанням.* Інформація про заробітню плату з 01.07.2000 року по теперішній час є в Управлінні Пенсійного Фонду України, згідно до даних персоніфікованого обліку.

9. Для приватних підприємців: свідоцтво про реєстрацію підприємницької діяльності. У випадку припинення підприємницької діяльності – документи про припинення.

10. При наявності прав на пільги:  посвідчення учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, посвідчення учасника бойових дій та інші документи, що підтверджують пільги

11. Кольорове фото 6x4 (1 шт., без куточка)

12. Поштові конверти (2 шт.)

13. Відкрити рахунок у банку для зарахування на нього пенсійних виплат. Заява на перерахунок  пенсії, з вказаними банківськими реквізитами, додається до пакета документів.