Про роботу відділу


На сьогоднішній день відділ кадрів - це сучасний підрозділ, що займається не тільки фактичним прийомом і переоформленням працівників, а й здійснює весь комплекс професійної підготовки персоналу задля його подальшого розвитку.

За багаторічну історію підрозділу (а це понад 85 років!), його керівництво завжди приділяло велику увагу розвитку відділу не тільки в межах сучасного трудового законодавства, а й в застосуванні сучасних методик роботи, в тому числі й у сфері соціально-психологічного тестування, при підборі фахівців. Чимало уваги приділяється напрямку професійної підготовки керівників, шляхом формування резерву кадрів на ПАТ «КВБЗ», оцінці трудового потенціалу підприємства, при проведенні оцінки персоналу та ротації.

З турботою про працівників заводу, які досягли пенсійного віку, була створена окрема група з оформлення пенсій, яка бере на себе всі основні турботи в частині надання консультацій, підготовки та оформлення пенсій, а також проводить подальші консультації стосовно перерахунку пенсій.

Особливе місце в структурі відділу займає учбово-виробничий центр, який виконує цілий ряд стратегічних функцій:

- Навчання робітничим професіям на базі середньої освіти;;

- Підвищення кваліфікації працівників робітничих професій, а також їх навчання другим професіям;

- Підвищення кваліфікації фахівців і керівників, шляхом організації міжгалузевих семінарів, курсів підвищення кваліфікації;

-  Організація співпраці з ВУЗами, в частині проведення виробничої практики для студентів;

-  Допомога в організації науково-технічних конференції та багато іншого.

Таким чином, ми завжди перебуваємо в пошуку сучасних рішень для поставлених завдань!

Прочитано 19917 разів