Кадрова політика


Кадрова політика ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» в своїй основі спрямована не лише на пошук висококваліфікованих фахівців, а й, насамперед, на постійний розвиток кадрового потенціалу, підвищення його кваліфікації й освоєння нових методів роботи, впровадження інноваційних ідей, з урахуванням індивідуальних навичок кожного окремого працівника, та реалізацію всіх прав трудового колективу, що передбачені колективним договором.

Особлива увага в кадровій політиці приділяється молодим працівникам, адже саме вони, перспективні й амбітні, займають вагому частку в загальній структурі трудового колективу і є його майбутнім. Активну роль у створенні максимально комфортних умов для молодих фахівців відіграє молодіжна політика підприємства, що спрямована не лише на допомогу в адаптації новоприйнятих працівників, а й реалізується у формі цілого комплексу заходів - конкурс  «Керівник майбутнього», організація  науково-технічних конференцій для молодих фахівців, конкурси творчої самодіяльності та інші культурно-масові, спортивні заходи.

Враховуючи специфіку сфери діяльності підприємства, не можна не відзначити значимість комплексу заходів для підвищення кваліфікації працівників робітничих спеціальностей, що розробляє і впроваджує в життя спеціалізований учбово-виробничий центр ПАТ «КВБЗ». На базі центру ведеться постійна підготовка спеціалістів основних виробничих професій (зварювальників, слюсарів, токарів, фрезерувальників і т.д), навчання додатковим і суміжним професіям.

Особливої уваги заслуговує проведення численних курсів підвищення кваліфікації, семінарів, тренінгів для фахівців і керівників заводу. Всі вони організовуються за рахунок ПАТ «КВБЗ» і проводяться досвідченими фахівцями провідних установ і організацій як на території підприємства, так і по всій Україні. Для найбільш успішних і перспективних співробітників передбачена можливість навчання за рахунок підприємства в кращих ВНЗ країни. Крім цього, з метою підвищення кваліфікаційного рівня співробітників, діє ряд матеріальних стимулів, у вигляді встановлення доплат для висококваліфікованих працівників, грошових премій та інших заохочувальних виплат.

Не менш важливим є й освоєння нових практичних навичок у різних сферах діяльності заводу, завдяки проведенню ротації кадрів та при підготовці резерву кадрів керівників. Таким чином, ми не лише цінуємо наших співробітників, але створюємо їм всі умови для побудови власної кар'єри та високоефективної роботи.

Прочитано 17952 разів

Другие материалы в этой категории:

Вакансії ПАТ "КВБЗ"
Дошка пошани