Технічні можливості

Крюківський вагонобудівний завод» - машинобудівне підприємство з повним виробничим циклом - від розробки і виготовлення до постачань готової продукції замовнику з подальшим технологічним сервісом.

Основа підприємства - потужні проектно-конструкторське і технологічне управління, оснащене сучасною технікою для проведення необхідних дослідних, випробувальних, технологічних робіт.

Серед конструкторів і технологів підприємства - висококваліфіковані фахівці в галузі вантажного і пасажирського вагонобудування, ескалаторобудування,  виробництва контейнерів, загального машинобудування  та ін.

«Крюківський вагонобудівний завод» володіє великою кількістю ноу-хау, патентів і технічних рішень, що відносяться до конструктивних рішень  випускаємої та розробляємої продукції.

Постійні зв'язку підприємства з провідними науково-дослідними інститутами  забезпечують високий рівень розробок крюківських вагонобудівників.

Прикладом швидкого втілення творчих, конструкторських і комерційних ідей в кінцеву продукцію є:

  • успішне вирішення завдань по створенню нових конструкцій вантажних вагонів (піввагони, бункерні вагони для перевезення зерна, мінеральних добрив, глинозему, цементу, вагони - платформи, криті вагони, вагони-цистерни), в тому числ і інноваційних;
  • створення нових візків для вантажних і пасажирських вагонів, вагонів метро, швидкісних електропоїздів, дизель-поїздів;
  • створення сімейства пасажирських вагонів та налагодження їх серійного виробництва;
  • розробка і освоєння виробництва тунельних і поверхових ескалаторів та широкої номенклатури запасних частин і комплектуючих для метрополітенів;
  • створення вітчизняних вагонів метро;
  • створення швидкісних денних міжрегіональних поїздів локомотивної тяги і швидкісних міжрегіональних двосистемних електропоїздів;
  • створення регіональних пасажирських дизель-поїздів;
  • комплексна модернізація вагонів метро типу “Е” та їх модифікацій з впровадженням асинхронного тягового приводу;
  • створення різноманітних контейнерів для транспортування різноманітних навалювальних  вантажів;
  • створення різноманітної продукції загального машинобудування (механічної підмітально-прибиральної машини, вакуумної підмітально-прибиральної машини, автомобільного напівпричепа вантажопідйомністю 60т, тощо)

Підприємство має високорозвинене заготівельно-металургійне, складально-зварювальне, механоскладальне виробництва, рівень яких відповідає високим вимогам, що пред'являються.

Політика підприємства в галузі забезпечення якості націлена на максимальне задоволення запитів споживачів продукції і базується на всебічному дотриманні національних і міжнародних стандартів якості, на сертифікації виробництва та всіх видів продукції.

Система менеджменту підприємства сертифікована згідно вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, міжнародного стандарту ISO TS 22163:2017, національного стандарту ДСТУ ISO 9001:2015.

Завод також має сертифікати якості УкрСЕПРО, ССФЖТ, ТР ТС, Європейського стандарту по захисту навколишнього середовища, всі необхідні ліцензії та дозволи на право виготовлення і постачання продукції.