Звернення голови Наглядової ради - президента компанії

 

Шановні панове, дорогі друзі!

Дякуємо, що завітали сайт Публічного акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод». Відкривши його сторінки, Ви немов побуваєте у нас в гостях, подивіться продукцію та виробничі потужності, станете учасником пам'ятних подій, пройдете по території найстарішого в Україні підприємства, познайомитеся з його людьми. Упевнений, Ви переконаєтеся, що Крюківський вагонобудівний завод, незважаючи на 150-річну історію, з кожним роком молодшає і гарнішає, будується і розвивається. Що він відкритий для людей доброї волі, для плідної взаємовигідної співпраці.

Один з наших девізів звучить так: «Від ідеї - до результату». Мабуть, ця фраза і сенс, який вона несе, найбільш повно і ємно відображає суть діяльності, ідеологію бізнесу Публічного акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод». У ній - прагнення до передового, бажання працювати все в нових і нових сферах діяльності, готовність йти назустріч побажанням замовників. У ній - зобов'язання фірми перед своєю країною, спільнотою партнерів у світі, покупцями продукції, колективом за кінцевий підсумок роботи. Саме так діє наша компанія.

Основою корпоративної культури заводу є вагомий пласт інтелектуальної власності - широка гама вантажних і пасажирських вагонів, ескалаторів, вагонів метрополітену, міжрегіональних електропоїздів, приміські дизель-поїздів, автогрейдерів, комунальної техніки та інших виробів, створених на підприємстві.

Колектив Крюківського вагонобудівного заводу досяг значних висот у багатьох напрямках: за обсягами та якістю продукції, що випускається, у просуванні її на нові ринки, позиціонуванні себе як передового розвиваючогося підприємства, а також у розвитку корпоративності всередині колективу.

Ми застосовуємо інноваційно-інвестиційну модель - як головний механізм розвитку ПАТ «КВБЗ» і підприємств-суміжників. Інноваційний шлях розвитку привів до змін у професійній підготовці кадрів, сформував іншу якість зайнятості - нові цікаві робочі місця для інженерів і робітників.

У підсумку в Україні створено національний інвестиційно-інноваційний кластер - об'єднання підприємств, пов'язаних інтерактивними технологічними ланцюжками у виробництві інноваційної продукції і високих технологій. Ми пишаємося цим і слідуємо за наміченим шляху.

Наша продукція покликана приносити радість людям, наближати міста і країни, скорочувати відстані, з'єднувати серця, служити розвитку і процвітанню України і наших партнерів. Наше підприємство - це наш світ, який ми створюємо і плекаємо. Запрошуємо Вас в нього.

З повагою,

голова Наглядової ради ПАТ «КВБЗ»,

президент компанії Володимир Приходько.