Вівторок, 12 березня 2019 16:02

Весняний сюрприз прийшовся до вподоби заводчанкам

8 Березня – одне із тих свят, що несе багато приємних емоцій, сповнене ніжності, турботи й особливої уваги до представниць жіночої статі. На Крюківському вагонобудівному заводі, де працює близько 2400 жінок, до нього завжди готуються серйозно, щоб кожна трудівниця відчула, що її поважають і цінують. 2019-ий рік для колективу вагонобудівників особливий. Завод у вересні зустрічатиме свій 150-літній ювілей.

Тож цьогорічне святкування Міжнародного жіночого дня організатори намагалися зробити цікавим, щирим і не схожим на інші. До його підготовки залучили чимало людей, щоб кожен крок був добре продуманим і влучним. Оргкомітет регулярно збирався, обговорював всі нюанси, що виникали у процесі виконання кожного з етапів підготовки. І цілі було досягнуто. Жіноче свято на вагонобудівному видалося теплим і незабутнім.

7 березня Палац культури імені І.Ф Котлова буквально розквітнув від такої кількості красивих, усміхнених, гарно вбраних працівниць акціонерного товариства, на яких там чекала велика святкова програма. Відповідальні, небайдужі, наполегливі й натхненні, вони нарівні з чоловіками трудяться на виробництві, розробляють нову техніку, виконують економічні розрахунки, дбають про якість продукції та порядок на підприємстві, смачно готують, надають юридичні, медичні послуги та здійснюють безліч інших не менш важливих видів робіт.

Дуже приємно, що в заводському колективі є чимало представниць трудових династій, які з покоління в покоління успадковують любов до підприємства і вкладають у його розвиток часточку своєї душі і праці. Портрети багатьох із них можна було побачити в корпоративній святковій газеті. Вони були широко представлені у фотогалереї в заводському палаці культури.

Тридцять перший рік поспіль трудівниць підприємства з жіночим святом вітав голова наглядової ради - президент компанії Володимир Приходько. Він щиро радів тому, що жінкам вагонобудівного ніколи не доводилося боротися за свої права, адже чоловіки заводу завжди ділилися із ними своїми повноваженнями. Володимир Іванович констатував, що з року в рік кількість працівниць КВБЗ зростає. Вони опановують нові знання й сфери діяльності та з легкістю доводять, що для них немає нічого неможливого. Від імені наглядової ради очільник акціонерного товариства подякував чарівним заводчанкам за працю, побажав здоров’я, кохання, взаєморозуміння у колективах, миру і щастя.

Голова правління Анатолій Шабала зазначив, що в Україні взагалі найгарніші у світі жінки і вони є її найбільшим багатством. Побажав усім мирного неба, взаєморозуміння і затишку в родинах та в заводському колективі. А голова профкому Віталій Хилобоченко, підтримавши естафету привітань, подякував жінкам підприємства за турботу, ніжність і за те, що вміють любити. Голова правління та голова профкому вручили групі працівниць цінні подарунки, квіти.

У рамках святкового дійства на сцені пройшов конкурс «Чарівна заводчанка». За цей титул змагалися шестеро миловидних працівниць підприємства. Заручившись підтримкою керівників підрозділів, Надія Винник та Анна Стружко зі складально-зварювального корпусу, Альона Мандригеля з управління якістю продукції, Лідія Леонтьєва з проектно-конструкторського управління, Ольга Кабачок із відділу технічної документації та Ольга Корепанова з відділу кадрів ефектно виходили на сцену, розповідали про себе за допомогою підготовлених заздалегідь відеопрезентацій і демонстрували свої таланти.

Упевненості їм додавала підтримка колег, які активно вболівали за своїх красунь. Дівчата зачаровували глядачів хто піснею, хто хореографією, хто акторським талантом або умінням володіти музичним інструментом. Журі було непросто визначити переможницю. Хоча вже те, що дівчата наважилися вийти на сцену, стало для них маленькою перемогою.

Момент оголошення результатів конкурсної програми був дуже хвилюючим. Та винагороди чекали на всіх. Кожна з шести учасниць заслужено отримала свій титул: «Ніжність», «Оригінальність», «Привабливість», «Артистичність», «Глядацька симпатія». Діадема ж чарівної заводчанки дісталася Ользі Корепановій. Її вручив голова журі – колишній директор інструментального заводу Микола Денисенко. Тож усім дівчатам-конкурсанткам – «браво»!

Учасникам же концерту – танцювальним колективам «Нон-стоп», «Айстра», «Ніжність», «Хабібі», музично-хореографічному колективу ветеранів сцени – «Чисті джерела», вокальному ансамблю «Енджелс», ВІА «Борисфен», цирковій студії «Вояж», вокалістці Вікторії Ламтєвій та артистичним ведучим Юлії Федоровій, Сергію Третьякову й Валентину Старостенку дісталися гучні схвальні оплески глядачів святкової програми. Вона, без перебільшення, була яскравою і неповторною.

Бо в усьому відчувалася родинність. Учасники заходу тепло вшанували трудівниць підприємства, яким на сцені палацу вручали цінні подарунки; щиро поспілкувалися у неробочій обстановці; із задоволенням скуштували смаколики, виготовлені працівниками заводського комбінату громадського харчування; оцінили майстерність молодих вагонобудівників, чиї роботи були представлені на святковій виставці прикладного мистецтва; помилувалися чарівними фотоусмішками колег і досхочу потанцювали на дискотеці. Це було по-справжньому сімейне свято.

Прочитано 389 разів