П'ятниця, 01 березня 2019 09:19

Відбулася конференція трудових колективів КВБЗ

Минулої середи, 28 лютого, відбулася конференція трудових колективів ПАТ «КВБЗ» з таким порядком денним: «Про виконання колективного договору-2018 і прийняття колективного договору на 2019 рік». Про роботу з виконання зобов’язань, що входять до цього важливого документу звітували: від адміністрації – голова правління Анатолій Шабала, від трудових колективів – голова профкому Віталій Хилобоченко. 

У обговоренні доповідей взяли участь шість чоловік. Це начальник бюро інструментального господарства складально-зварювального цеху Тарас Шевченко, інженер-технолог, профспілковий ватажок енергосилового цеху Лариса Зварич, пресувальник термічного цеху Олег Кравченко, старший електромонтер, профспілковий ватажок теплоелектроцеху Оксана Павлова, а також голова ради ветеранів заводу Віктор Семенов, інженер-лаборант, молодіжний ватажок відділу головного метролога Катерина Лисак. Вони порушили актуальні питання, що найбільше хвилюють колективи і потребують, на їх думку, вирішення. А також запропонували визнати роботу адміністрації і профкому з виконання колдоговору задовільною.

Затим доповідачі відповіли на запитання делегатів конференції, які надійшли до президії у письмовому вигляді. Конференція прийняла постанову: роботу з виконання колективної угоди визнано задовільною. Аналогічний важливий документ, який обумовлює відносини адміністрації і трудових колективів на 2019 рік, затверджено.

Прочитано 1002 разів