Вівторок, 19 лютого 2019 15:20

Свято творчості й любові

St Valentine day 1

St Valentine day 1
Так можна назвати дійство, що відбулося 15 лютого в заводському палаці культури. Привід зібратися – День Святого Валентина, що відзначається у багатьох країнах світу як свято закоханих. Тож оргкомітет на чолі з директором із безпеки, персоналу та соціальних питань Леонідом Олійником запропонував колективам підрозділів узяти участь у конкурсі символів свята – валентинок. 

Відгукнулися практично всі й загалом представили на розсуд журі 22 неповторні вироби. Конкурсні роботи були різноплановими за виконанням, але об’єднували їх творчий підхід, максимум докладених зусиль і, без сумніву, любов. До коханих, до рідних і близьких людей, до своїх колективів. І до праці, бо без неї такі гарні вироби декоративно-прикладного мистецтва й змістовні інсталяції не створити. Особливо вразило те, що кожен колектив постарався вкласти в них глибокий зміст.

St Valentine day 7

St Valentine day 7

St Valentine day 6

St Valentine day 6

St Valentine day 10

St Valentine day 10

Наприклад, дівчата з головної бухгалтерії роздавали всім солодкі привітання й розчулювали ліричною поезією; фотозізнання в любові до свого підрозділу презентував колектив управління якістю продукції; сюжетні композиції зі своєрідними символами кохання: милими тваринками, янголятами й серцями підготували проектно-конструкторське й технологічне управління, термічний і півскатно-візковий цехи, житлово-побутовий відділ, торгова фірма.

St Valentine day 4

St Valentine day 4

«Із пелюсток твоїх росинки лікують мені душу» - таку назву мала яскраво-червона троянда в людський зріст, яку виготовила Ольга Овчиннікова з корпусу вантажного вагонобудування.

St Valentine day 3

St Valentine day 3

Героїв службового роману за романтичною вечерею на фоні продукції КВБЗ відтворили у своїй композиції майстри з корпусу пасажирського вагонобудування.

St Valentine day 2

St Valentine day 2

Міцність взаємного кохання, гнучкість і здатність до взаєморозуміння у відносинах, напевно, символізувала металева конструкція складально-зварювального корпусу.

St Valentine day 5

St Valentine day 5

Дуже хотілося спробувати на смак «Шоколадне кохання» від Даші Матвєєвої з відділу технічної документації, букет із цукерок від відділу праці й заробітної плати, солодке серце від комбінату громадського харчування, солодкі валентинки відділів головного механіка, енергетика,капітального будівництва. І вдихнути аромати квіткових кошиків транспортного цеху, відділу головного метролога й інструментального заводу – та зась руйнувати таку красу.

St Valentine day 9

St Valentine day 9

А от без шкоди і з великим задоволенням всі, хто бажав, фотографувалися біля інсталяцій енергосилового і цеху складського господарства зі справжніми Купідоном-жартівником та вогнем любові.

St Valentine day 12

St Valentine day 12

Журі зіштовхнулося з серйозною проблемою: як із такого різноманіття обрати 5 переможців? Та все ж конкурс є конкурс. Тому всіх учасників відзначили дипломами і солодкими подарунками. Призерами ж стали роботи корпусів складально-зварювального, вантажного й пасажирського вагонобудування, цехів енергосилового і складського господарства. І не менш вагомою винагородою стали для всіх учасників свята конкурсна програма «Кохання з першого погляду», дискотека, приємне спілкування і гарний настрій.

St Valentine day 13

St Valentine day 13

Прочитано 664 разів