Понеділок, 18 лютого 2019 12:01

Ще 7 тепловозів General Electric ПАТ «КВБЗ» передав замовнику

Teplovozi GE 14 02 1

Teplovozi GE 14 02 1
У п’ятницю,15 лютого ще 7 тепловозів ТЕ33АС General Electric покинули ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», щоб приєднатися до своїх побратимів, що вже працюють на Укрзалізниці.

14 лютого на КВБЗ тривала процедура передачі замовнику чергової партії цих готових локомотивів. Відтак на підприємство прибули приймальна комісія Укрзалізниці, локомотивні бригади, які мали переганяти тепловози до місця призначення, фахівці з пусконалагодження від General Electric.

На величезному прольоті корпусу пасажирського вагонобудування стояли на лінійці готовності потужні машини, біля них чимало людей займалися останніми приготуваннями. Діями працівників корпусу керували заступник начальника Олександр Мец, начальник малярної дільниці Сергій Новоселецький, старший майстер дільниці підвагонного господарства Микола Самойленко.

Teplovozi GE 14 02 3

Teplovozi GE 14 02 3

Teplovozi GE 14 02 2

Teplovozi GE 14 02 2

За допомогою спеціально оснащеного транспортного засобу – локомобіля - вправно подавали тепловози на необхідну позицію: готові машини – на трансбордер для подальшої заправки пальним і перевірки роботи двигунів. Інші, які проходять дооснащення, через трансбордер теж перетягували на потрібну колію в корпусі.

Teplovozi GE 14 02 4

Teplovozi GE 14 02 4

Дії фахівців General Electric курирував керівник проектів Нурлибек Ахметов.

- Вітаю, як настрій? – запитала в нього.
- Гарний, робочий, - відповів він з посмішкою.

Спеціаліст-випробувач Фархат Самарханов поділився враженнями про КВБЗ:
- Гарне підприємство, приємно тут побувати, взяти участь у проекті.

Нагадаємо, що на КВБЗ закінчується дооснащення партії тепловозів General Electric у кількості 30 штук. Наразі вже 22 локомотиви передано Укрзалізниці, на підприємстві залишилося 8 машин.

Teplovozi GE 14 02 5

Teplovozi GE 14 02 5

Прочитано 850 разів