П'ятниця, 04 січня 2019 14:51

У ПАТ «КВБЗ» відбулися структурні та кадрові зміни

Kadri kvsz 1

Kadri kvsz 1
Голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько нещодавно провів збори, на яких представив колективам кадрові та структурні зміни в акціонерному товаристві, нових керівників.

Насамперед, Володимир Іванович повідомив, що в ПАТ «КВБЗ» створено департамент корпоративного управління – спеціальну структурну ланку, яка здійснюватиме функції управління. При цьому підкреслив, що це відповідає вимогам Закону України «Про акціонерні товариства». Очолив департамент Олександр Пьоришкін, який до цього працював заступником голови правління-комерційним директором. До складу департаменту увійшли такі підрозділи як аналітична група та відділ корпоративного управління.

Заступником голови правління-технічним директором призначено Максима Крамаренка, який до цього був членом правління-технічним директором.

Посаду комерційного директора скасовано. А структурні підрозділи, що були йому підпорядковані – управління закупок і маркетингу, транспортний цех, цех складського господарства – увійшли в підпорядкування директора із закупівель і логістики. Ним став Руслан Денисенко, який до цього очолював ТОВ «Інструментальний завод». А ще раніше працював начальником управління закупівель і маркетингу. Тобто, він повернувся у структуру, де має певний досвід роботи.

Директором інструментального заводу призначено Олександра Мєнькова, який до цього очолював комерційну службу цього підприємства.

Kadri kvsz 2

Kadri kvsz 2

Голова наглядової ради зазначив, що це тільки початок реорганізації структури ПАТ «КВБЗ». Мета нововведень – зробити її такою, щоб управлінські рішення приймалися оперативно і виконувалися вчасно, щоб зменшити бюрократію.

Володимир Приходько звернувся до керівників та представників колективів з напутніми словами: «2018 рік був непоганим. Проте ми працюємо не завдяки покращенню економічної політики в державі, а скоріше всупереч усім труднощам. Відтак зрозуміло, що врятувати підприємство і колектив можемо тільки ми самі, наша робота», - сказав він.

Володимир Іванович переконливо говорив про необхідність стратегічного мислення хоча б на 3-4 роки наперед. Адже керівники відповідають за долі людей: «Ми зобов’язані бути готовими до будь-яких випробувань. Відтак це і є одним із головних завдань всієї нашої роботи».

Kadri kvsz 3

Kadri kvsz 3

Прочитано 711 разів