Субота, 22 грудня 2018 09:48

Засяяли вогні новорічної ялинки КВБЗ-2019

Elka KVSZ 2019 1

Elka KVSZ 2019 1
Цього дня чекають дорослі, і діти, працівники КВБЗ і мешканці мікрорайону. І ось настає та мить, коли на майданчику біля Східної прохідної серед посаджених тут ялинок та інших декоративних дерев, виростає одна особлива. Вона прикрашена іграшками та вогниками, вона вабить до себе сяйвом і збирає навколо юрби людей.

21 грудня відбулося свято відкриття головної ялинки КВБЗ. Свято готувалося заздалегідь. Електроніки налагоджували електрогірлянди, працівники житлово-побутового відділу встановлювали і прикрашали ялинку. Працівники комбінату харчування пекли, варили, смажили.

І хоч щороку на святі з’являється щось нове, проте й традиції не забуваємо. Як же без них? Як без чаювання на морозі, без вареників від самої Солохи, без пряників для дітлахів? Усе це було й цьогоріч.

Elka KVSZ 2019 2

Elka KVSZ 2019 2

Присутніх привітали директор виробництва ПАТ «КВБЗ» Сергій Мельник та голова профкому Віталій Хилобоченко. Вони подякували вагонобудівникам за гарну працю у 2018 році, висловили сподівання, що наступний рік буде теж плідним на трудові успіхи, принесе добробут у родини вагонобудівників, вагомі відрахування до бюджету міста.

Естафету вітань підхопили казкові новорічні герої, улюблені персонажі казок, артисти заводського палацу культури. Коли за сценарієм чарівного дійства засяяла новорічна красуня і увімкнулися всі спецефекти в районі майданчика, то натовпом людей прокотилася хвиля захоплення. Так, цього новоріччя ілюмінація біля вагонобудівного ще гарніша, ще яскравіша, ще казковіша, ніж завжди.

Публіка пританцьовувала – настрій гарний та й на морозі щоб не змерзнути. Маленьких дітей батьки брали на плечі, щоб ті все побачили і запам’ятали зимові розваги, дорослі вітали один одного, ветерани зустрічалися зі своїми колегами, молодь розважалася на дискотеці просто навколо ялинки – кожен знайшов свою частинку щастя.

Elka KVSZ 2019 3

Elka KVSZ 2019 3

Elka KVSZ 2019 5

Elka KVSZ 2019 5

Elka KVSZ 2019 4

Elka KVSZ 2019 4

Elka KVSZ 2019 6

Elka KVSZ 2019 6

До речі, уперше свято новоріччя з облаштуванням ялинки було проведено на майданчику в районі східної прохідної КВБЗ у 2006 році. Саме тоді будівельники здали першу чергу нового об’єкту – фонтан і зону відпочинку. З тих пір тут триває новорічне свято для всього мікрорайону Раківка.

А до цього кілька років Крюківський вагонобудівний завод влаштовував новорічні ялинки в районі Крюковского мосту. То теж було місце розваг для всього правобережжя.

З 2012 року на вагонобудівному для свята прикрашають штучну шестиметрову ялинку, тим самим зберігаються зелені насадження.

Elka KVSZ 2019 7

Elka KVSZ 2019 7

Прочитано 372 разів