Понеділок, 03 грудня 2018 11:59

Ювілейна благодійна акція до Міжнародного дня інвалідів на КВБЗ

Krukovvagon

Krukovvagon
Сьогодні, третього грудня, Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів. Крюківський вагонобудівний завод приєднується до цієї міжнародної ініціативи. Наприкінці листопада благодійний фонд «Крюківвагон» провів двадцяту, ювілейну благодійну акцію, приурочену до дня, який має нагадати нам, що поряд живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують соціального захисту і допомоги – Міжнародного дня інвалідів. Більше двохсот восьмидесяти інвалідів першої та другої груп і самотніх пенсіонерів КВБЗ, які не працюють, з 27 по 29 листопада отримали таку важливу для них підтримку у вигляді матеріальної допомоги.

Подібні акції – ще одна можливість звернути увагу на проблеми людей, які мають слабке здоров’я та потребують особливої підтримки не тільки суспільства в цілому, а й кожного з нас окремо. Ще одна нагода нагадати громадськості, що уважне, милосердне ставлення до людей з особливими потребами є ознакою справжньої цивілізованості та людяності. Цю істину добре розуміють на Крюківському вагонобудівному. Тому ось уже більше 20 років серед традиційних щорічних благодійних заходів фонду «Крюківвагон» проведення акції з надання матеріальної допомоги таким людям.

Нагадаємо, що в 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед людьми з обмеженими можливостями, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Зауважимо, що ті з адресатів допомоги, хто з якихось причин не зміг прийти за нею у листопаді, зможуть це зробити до кінця поточного року, звернувшись до благодійного фонду «Крюківвагон» у вівторок чи четвер з 10.00 до 15.00.

 

На КВБЗ тривають традиційні благодійні акції

Прочитано 251 разів