Понеділок, 12 листопада 2018 13:00

Партнерство КВБЗ, Укрзалізниці, Укрексимбанку заради розвитку країни

KVSZ 8 11 18

KVSZ 8 11 18
«Вітаю вас на підприємстві, яке незабаром відзначатиме 150-річчя», - саме з такими словами звернувся до присутніх гостей голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько. Подія відбувалася 8 листопада. Цього дня на КВБЗ завітали дві делегації - від Укрзалізниці на чолі з директором з інженерно-технічного забезпечення Григорієм Бойком та від Укрексимбанку на чолі з управляючою полтавською філією Боженою Кудряшовою. Для того, щоб оглянути процес складання локомотивів ТЕ33АС «Тризуб» General Electric, а також обговорити питання постачання серійних вагонів, реалізації проекту створення дизель-поїздів ДПКр-3. До роботи з гостями були залучені керівники КВБЗ, керівник проектів від GE Нурлибек Ахметов.

«Наше підприємство не просто пов’язане із залізничним транспортом, воно є унікальним з точки зору виготовлюваної продукції. Адже можемо виготовляти як вантажні так і пасажирські вагони, міжрегіональні поїзди локомотивної тяги, двосистемні швидкісні електропоїзди, дизель-поїзди, поїзди та ескалатори для метрополітенів, ходові частини для рейкового транспорту, комунальну та іншу техніку. А нині освоюємо ще й тягу», - говорив далі Володимир Іванович , маючи на увазі спільний проект з GE, УЗ зі складання тепловозів.

Він згадав, що ще 2011 року КВБЗ пропонував свій проект створення вітчизняного локомотива. Далі голова наглядової ради говорив про технологічне оснащення заводу, що на рівні європейських виробників. Згадав, що у колі наших партнерів такі фірми, як Alstom, Greenbrier, GE, а також польські. чеські та інші компанії. Побажав усім гарної роботи і не просто подивитися технологію, виробництво, а відчути ідеологію компанії, яка направлена на постійний рух вперед, створення нових і нових видів продукції.

Григорій Бойко наголосив, що Укрзалізниця потребує технічного переозброєння, насамперед засобів тяги, як у вантажних, так і пасажирських перевезеннях. Він підкреслив, що цінує співпрацю з КВБЗ у справі розбудови залізниці. Оскільки нарада співпала з відправленням на випробування першого локомотива «Тризуб», то розповів про те, що незабаром ці машини почнуть працювати на Придніпровській та Одеській залізницях, перевозитимуть состави до 6000 тонн. Поділився планами створення асоціації виробників та споживачів залізничної техніки, яка покликана об’єднати вітчизняні підприємства галузі.

KVSZ 8 11 18 4

KVSZ 8 11 18 4

KVSZ 8 11 18 3

KVSZ 8 11 18 3

На заводі гості відвідали складально-зварювальний корпус, де ознайомилися із заготівельним виробництвом, півскатно-візковий цех, де виготовляють ходові частини, проектно-конструкторське управління, де тривають роботи по проекту ДПКр-3. У корпусі пасажирського вагонобудування дивилися складання кузова дизель-поїзда, локомотивів, а також пасажирські вагони, частина з яких повністю готова і очікує приймання представниками УЗ.

KVSZ 8 11 18 5

KVSZ 8 11 18 5

KVSZ 8 11 18 6

KVSZ 8 11 18 6

Далі відбулася підсумкова нарада, обмін думками, обговорення проблемних питань. Хочеться вірити, що така багатостороння співпраця, спілкування будуть на користь усім, а особливо справі розвитку України.

KVSZ 8 11 18 2

KVSZ 8 11 18 2

Прочитано 760 разів