Четвер, 08 листопада 2018 14:35

КВБЗ, УЗ, General Electric та УкрНДІВ проводять пробігові випробування тепловоза «Тризуб»

Teplovoz GE ispitaniya

Teplovoz GE ispitaniya
Сьогодні, 8 листопада 2018 року, почалися пробігові випробування на Укрзалізниці першого тепловоза компанії General Electric - ТЕ33АС «Тризуб». Він уперше самостійно виїхав за ворота Крюківського вагонобудівного заводу, де тривало кінцеве складання локомотива, і прибув на залізничну станцію Крюків-на-Дніпрі.

Тут його проводжали у перший випробувальний рейс група керівників і працівників Укрзалізниці на чолі з директором з інженерно-технічного забезпечення Григорієм Бойком, представники КВБЗ на чолі з головою наглядової ради Володимиром Приходьком та інші.

Teplovoz GE ispitaniya 4

Teplovoz GE ispitaniya 4

Начальник станції Костянтин Барсков доповів про готовність до відправлення. Прозвучало обов’язкове оголошення: «На Кременчук відправляється вантажний поїзд. Будьте уважні і обережні!» Локомотив досить легко, як відзначили присутні залізничники, рушив з місця состав з 48 навантажених вагонів, загальною вагою 4,5 тисяч тонн! Далі маршрут поїзда пролягає до станції Ромодан.

Teplovoz GE ispitaniya 3

Teplovoz GE ispitaniya 3

У випробуваннях беруть участь машиністи Придніпровської залізниці, а також фахівці КВБЗ, General Electric, Українського науково-дослідного інституту вагонобудування, щоб у дорозі відслідковувати роботу всіх систем локомотива.

Нагадаємо, що на Крюківському вагонобудівному заводі знаходяться уже 15 локомотивів General Electric. Усі вони в роботі на різних стадіях готовності. Остання партія з 7 тепловозів прибула на підприємство 30 жовтня.

Наступні 15 машин з 30, передбачених договором, доставлятимуть в Україну партіями по 5 штук протягом наступних кількох місяців.

Teplovoz GE ispitaniya 1

Teplovoz GE ispitaniya 1

Teplovoz GE ispitaniya 5

Teplovoz GE ispitaniya 5

Teplovoz GE ispitaniya 2

Teplovoz GE ispitaniya 2

Прочитано 1678 разів