Вівторок, 05 червня 2018 12:21

ПАТ «КВБЗ» і компанія GE підписали договір про співпрацю

Dogovor Odessa GE 3

Dogovor Odessa GE 3
Сьогодні, 5 червня, в Одесі, у конференц-залі готелю «Gagarinn», відбулася офіційна церемонія підписання угоди про партнерство між ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» і компанією General Electric. Від КВБЗ документ підписав директор з економіки, фінансів та перспективного розвитку Ігор Манаєнков, від General Electric — керівник компанії в Україні В’ячеслав Фєклін.

Угода з ПАТ «КВБЗ» включає в себе кілька етапів виробництва, а також закупівлю певного обладнання у регіональних постачальників. Складання локомотивів для українських залізниць розпочали минулого місяця на заводі GE Transportation у Ері, штат Пенсільванія, перші поставки заплановано на кінець цього року.

Крім поставок 30 нових локомотивів TE33A, довгострокова рамкова угода GE Transportation з «Укрзалізницею» включає також модернізацію застарілих локомотивів існуючого парку УЗ, а також допомогу в забезпеченні надійної роботи парку шляхом партнерства з довгострокового сервісного обслуговування.

Підписання договору відбулося в рамках форуму UARail & Partners в Одесі, організованого компанією GE Transportation. Як заявили в компанії, метою проведення даного форуму є залучення українських виробників до роботи в ланцюгу постачань і прискорення локалізації виробництва продукції GE Transportation в Україні.

Dogovor Odessa GE 2

Dogovor Odessa GE 2

Dogovor Odessa GE 8

Dogovor Odessa GE 8

Dogovor Odessa GE 4

Dogovor Odessa GE 4

Також у рамках форуму відбувся День постачальника, на якому були присутні провідні українські виробники продукції для залізничної галузі. Обговорювали перспективи співробітництва. Виступили державний секретар Мінінфраструктури Андрій Галущак, сервіс-лідер GE у регіонах Павло Семикопенко, генеральний менеджер GE Transportation по Sourcing & Logistics Дейв Кокс та інші.

Dogovor Odessa GE 10

Dogovor Odessa GE 10

На форумі виступив і директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики УЗ Антон Соболевський. Він наголосив на винятковій важливості даної події і висловив надію на подальшу плідну співпрацю Укрзалізниці та компанії GE.

Dogovor Odessa GE 6

Dogovor Odessa GE 6

Dogovor Odessa GE 1

Dogovor Odessa GE 1

Для участі в заході GE запросила десятки провідних українських виробників залізничного обладнання, щоб дізнатися більше про потреби ланцюга поставок компанії, включаючи стандарти якості, процес сертифікації постачальників і важливі компоненти, які компанія має намір придбати в Україні. Виробники ж змогли більше дізнатися про потенційні можливості приєднання до глобального ланцюга поставок GE Transportation, якщо вони будуть сертифіковані для проекту в Україні.

Dogovor Odessa GE 9

Dogovor Odessa GE 9

«Запуск нашої стратегії локалізації – важливий крок вперед для нас в Україні, і безпосередня взаємодія із місцевими виробниками обладнання є важливим елементом успіху, – сказав Дейв Кокс, генеральний менеджер GE Transportation по Sourcing & Logistics. – Ми також раді, що уклали з ПАТ«КВБЗ» угоду, яка гарантує, що перші локомотиви GE, які поставлятимуться для «Укрзалізниці», будуть мати місцевий контент прямо тут, в Україні».

«Уже поточного року ми разом з GE поставимо перші 30 локомотивів. Віримо, що цю роботу буде виконано якісно і в строк, – зазначив голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько. – Сподіваємося на продовження контракту у 2019 році, як передбачено чотиристоронньою угодою. Сподіваємося також, що ми не обмежимося поставкою тепловозів, а продовжимо нашу міжнародну співпрацю у випуску іншої продукції, інших видів залізничного транспорту».

«Цей проект може грати ключову роль не тільки у створенні робочих місць в Україні, а й у підтримці її загального економічного розвитку. Збільшення тяги на залізничному транспорті може допомогти збільшити пропускну здатність мережі та збільшити експорт для ключових галузей промисловості, зокрема металургію та сільське господарство, – сказав В'ячеслав Фєклін, менеджер GE в Україні. – Я хотів би подякувати нашому партнеру ПАТ «Укрзалізниці» та іншим зацікавленим сторонам, які дозволили домогтися успіху цього проекту, зокрема Національній інвестиційній раді «УкраїнаІнвест» і Міністерству інфраструктури. Разом ми модернізуємо транспортну систему України з передовими технологіями, щоб закласти міцну основу для довгострокового зростання».

Наша довідка

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» – один з найбільших виробників транспортних засобів в Україні. Основна спеціалізація – виробництво рейкового рухомого складу.

На підприємстві налагоджено розробку і виготовлення широкої гами магістральних вантажних і пасажирських вагонів, двосистемних електропоїздів, дизель-поїздів, поїздів метрополітену, поверхових і тунельних ескалаторів, візків до всіх видів вагонів, дорожніх і комунальних машин, інженерної техніки широкого призначення, запасних частин і комплектуючих до всіх цих видів транспорту, зварних металоконструкцій за індивідуальними замовленнями.

Прочитано 963 разів