П'ятниця, 27 квітня 2018 14:15

«Чистий шлях-шосе» на гастролях по Україні

Chistiy shlyah prezent 3

Chistiy shlyah prezent 3
«З ранку замість звичної картини вантажника з лопатою в руках, що загрібає залишки піщано-сольової суміші та завантажує її на навантажувач, мелітопольці спостерігали за причіпною підмітально-прибиральною машиною «Чистий шлях». Техніка спритно загрібала щітками бруд і пил з-під бордюрів і передавала на транспортер. Далі суміш потрапляла до МАЗу, що рухався попереду. Машину обладнано поливальною системою. Фронт робіт, який двірники та вантажники КП «Чистота» (комунальне підприємство, яке займається прибиранням вулиць у Мелітополі) виконували вручну за тиждень, піддався спецтехніці за лічені години».

Саме так, зацікавлено, докладно, в деталях, описали роботу ППМ «Чистий шлях-шосе» журналісти регіонального інформаційного агентства «Мелітополь» у репортажі про успішну презентацію в їхньому місті зразка прибиральної техніки  Крюківського вагонобудівного заводу. 18 квітня фахівці торгової фірми і технічного відділу дослідного виробництва загального машинобудування ПАТ «КВБЗ» на практиці демонстрували керівникам комунальних служб та представникам міської влади Мелітополя, Бердянська та Запоріжжя можливості і якість роботи нашої нової підмітально-прибиральної машини.

Для перевірки машини у роботі мелітопольцями спеціально було залишено ділянку, якої після зими ще не торкалася лопата комунальника. Тобто бруд, сміття, прибите дощем, пісок, що залишився після посипання дороги, всього цього «добра» на дослідній ділянці – в достатку. Було де розвернутися в боротьбі за чистоту. У процесі прибирання наша техніка показала себе якнайкраще. Підмела вулицю ретельно та швидко. І господарі, і гості результатом залишилися задоволені.

Chistiy shlyah prezent 2

Chistiy shlyah prezent 2

Комунальники гідно оцінили як легко наш «Чистий шлях» назбирав 5 вантажівок змету та сміття з кілометрової ділянки дороги і зробив це за пару годин. Зараз, задіюючи 20 осіб і 3 одиниці техніки, таку ділянку прибирають 3-4 дні. А тут – ті ж чистота і порядок і всього за 2 години. Економія фонду зарплати і паливно-мастильних матеріалів при застосуванні ППМ «Чистий шлях-шосе» очевидна. Директор КП «Чистота» Володимир Морозовський підрахував, що для міста при застосуванні такої підмітально-прибиральної машини економія на одному погонному кілометрі складе близько 5 000 гривень.

І Володимир Морозовський, і міський голова Мелітополя Сергій Мінько підтримують ідею придбання ППМ «Чистий шлях-шосе» для комунальних потреб міста. Адже саме такої машини для великого «генерального» прибирання вулиць парку комунальної техніки на сьогодні не вистачає. Остаточне ж рішення про закупівлю «Чистого шляху» повинні прийняти міські депутати на черговій сесії.

Chistiy shlyah prezent 1

Chistiy shlyah prezent 1

Після Мелітополя така ж презентація ППМ відбулася і у Харкові. Фахівцям, які  обслуговують комунальну техніку цього мегаполісу, сподобалися кілька конструкторських та технічних рішень застосованих у «Чистому шляху-шосе». Взагалі рівень інтересу до комунальної техніки КВБЗ високий. Виник він не на порожньому місці. Участь натурних зразків у виставках, в тому числі і міжнародних, таких як «КомунТех» у Києві, відслідковування тенденцій ринку комунальної техніки, розсилка міським адміністраціям пропозицій про співпрацю, рекламних буклетів наших машин, проведення переговорів з комунальниками міст України, як на місцях, так і на ПАТ «КВБЗ», поширення інформації про нову техніку в інтернеті приносить свої плоди. На черзі – організація дослідної експлуатації ППМ «Чистий шлях-шосе» комунальними службами Києва. Робота із просування нової техніки триває.

Прочитано 764 разів