П'ятниця, 13 квітня 2018 11:01

Молодь КВБЗ і депутати-вагонобудівники прибирали Крюківський парк

Park april 1

Park april 1
12 квітня на території комунального підприємства «Парк Крюківський» було багатолюдно й гамірно. Для великого весняного прибирання парку на підмогу штатним працівникам прибула заводська молодь та учні навчальних закладів району. До молодих вагонобудівників у добрій справі приєдналися й депутати міської ради, працівники заводу Валентина Головко, Олександр Плескун, Сергій Мельник. Усі гуртом взялися прибирати парк від торішнього листя та сухого гілля.

На відведеній для прибирання ділянці тридцятеро молодих трудівників КВБЗ працювали завзято й сумлінно. Процес приносив задоволення всім. По-перше – здорово разом працювати на свіжому повітрі у молодій енергійній команді колег, по-друге – весняне прибирання парку означає, що все, нарешті, вже точно кінець зимі, яка цього року щось загостювалася, і по-третє – є усвідомлення того, що ти учасник суспільнокорисної, екологічній акції на благо всієї громади – тож піднесений настрій гарантовано.

Крюківський парк — популярне місце відпочинку і для міської дітвори, і для старшого покоління кременчужан. Молоді вагонобудівники в компанії з депутатами та учнівською молоддю добре постаралися, щоб після зими тут стало охайно і чисто, не було ні хмизу, ні сміття, щоб прогулянки алеями викликали лише приємні враження.

Park april 4

Park april 4

До речі, вони, у розмові підкреслили, що парк став чистішим і цьогоріч винесли значно менше сміття ніж минулого, коли назбирали аж 95 мішків. Так разом швидко та якісно зробили чергову добру справу на благо міста. Після плідної праці на учасників чекав смачний обід за кошт міського бюджету.

Park april 3

Park april 3

Park april 2

Park april 2

Park april 6

Park april 6

Park april 5

Park april 5

Прочитано 423 разів