Вівторок, 10 квітня 2018 15:34

Дніпро замість ванни і аж ніяк не з вини КВБЗ

Rakovka April

Rakovka April
Видно саме таку перспективу на найближчі півроку підготували мешканцям Раківки міський голова Кременчука Віталій Малецький зі своєю командою та підпорядковане їм КП «Теплоенерго». Адже комунальне підприємство вперто не виконує свої зобов’язання щодо сплати заборгованості перед ПАТ «КВБЗ» за спожитий теплоносій.

Як повідомив нам головний енергетик Олег Константинов, станом на перше квітня поточного року Теплоенерго заборгувало ПАТ «КВБЗ» близько 40 млн грн. Це у свою чергу спричинило виникнення у КВБЗ боргу перед НАК «Нафтогаз України». Наслідок цього ланцюжка – ліміти на газ для підігріву води з 10.00 10.04.2018 року не виділено. 10 квітня завершено опалювальний сезон у місті, вимкнули опалення – зникла й гаряча вода в будинках із централізованим гарячим водопостачанням на Раківці. Немає грошей - немає газу, а, відповідно, немає можливості забезпечити жителів мікрорайону гарячою водою.

Тому ще раз хочемо наголосити: провини ТЕЦ КВБЗ в тому, що Раківка сьогодні залишилася без гарячої води - немає. І так, борги потрібно повертати. Від цього виграють усі. Перш за все жителі міста.

Прочитано 585 разів