Середа, 28 березня 2018 15:23

Триває плановий ремонт дизель-генераторних установок ДПКр-2

Низка засобів масової інформації посилаючись на прес-службу Укрзалізниці, поширили наступну інформацію: «У зв’язку з необхідністю проведення планового капітального ремонту дизель-поїзда ДПКР-2, 29 та 30 березня цього року не курсуватиме поїзд НР №702/701 сполученням Львів–Чернівці–Львів».

Вважаємо за необхідне уточнити: мова йде не про капітальний ремонт дизель-поїзда, а про поточний ремонт його дизель-генераторних установок.

 Отже, протягом 29-30 березня в моторвагонному депо «Львів» буде здійснено плановий поточний ремонт в обсязі ПР-2 дизель-генераторних установок MTU Power Pack та установок Voith T212RE4, встановлених на дизель-поїзді ДПКр-2 виробництва ПАТ «КВБЗ». Таке обслуговування є обов’язковим після напрацювання кожних 10 000 мото/годин згідно з вимогами виробника, прописаними в інструкції з їх експлуатації. Виконують ці роботи під керівництвом інженера сервісного центру КВБЗ Олександра Хоменка працівники офіційного представника MTU в Україні ТОВ «Електрик-Інжинірінг-ЛТД».

У досить стислий термін заплановано виконати значний обсяг робіт, щоб максимально мінімізувати час простою поїзда. Зокрема заміну клинових ременів та натяжних роликів; перевірку стану ременів охолоджуючих насосів та генераторів; заміну паливних фільтрів; очищення системи вихлопу; заміну мастила та фільтрів у двигунах та гідропередачах, а також рукавів стисненого повітря й рукавів паливної системи та гідропередач; перевірку й регулювання зазорів клапанів.

Слід зазначити, що це перші 10 000 мото/годин, напрацьовані двигунами ДПКр-2. Як ми повідомляли раніше, він курсує на Львівській залізниці з жовтня 2015 року і обслуговує маршрут Львів – Чернівці – Львів.

Нагадаємо: дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва ПАТ «КВБЗ» складається з трьох вагонів. У складі два головні вагони з кабінами керування й апаратними відсіками. Конструкція дозволяє формувати поїзд від 2 до 5 вагонів. Експлуатаційна швидкість — 140 км/год, конструкційна — 154. Ходова частина — візки виробництва ПАТ «КВБЗ» із пневморесорами, що роблять хід поїзда плавним. Вагони мають блоки крісел, розміщені за схемою 3 на 3, тамбурні зони. Загальна кількість місць для сидіння — 283. В одному з головних вагонів передбачені 2 місця для людей з обмеженими фізичними можливостями у візках, є спеціальний підйомник. Дизель-поїзд обладнаний кліматичною системою, вакуумними туалетами закритого типу, автоматичною діагностикою роботи всіх систем.

Прочитано 953 разів