Вівторок, 06 березня 2018 15:40

Чоловіки КВБЗ надсилають вітання з Міжнародним жіночим днем

8 03 18 2

8 03 18 2
Жоден чоловік, який працює в акціонерному товаристві «Крюківський вагонобудівний завод», не стане заперечувати, що підприємство не було б таким успішним і відомим, якби тут не працювало стільки талановитих, красивих і розумних жінок.

Понад 2350 представниць прекрасної статі гідно справляються зі своїми службовими обов’язками, успішно виконують поставлені завдання, підходять до справи творчо і натхненно.

Тож щороку, щоб ще раз підкреслити значимість роботи жінок на підприємстві, до 8 Березня в ПАТ «КВБЗ» виходить наказ-постанова про заохочення представниць трудового колективу акціонерного товариства за багатолітню бездоганну працю та активну життєву позицію.

Цьогоріч 19 трудівниць отримають до свята цінні подарунки, 58 – Почесні грамоти та премії до них, 190- подяки із занесенням до трудової книжки і грошову винагороду.

8 03 18

8 03 18

8 03 18 8

8 03 18 8

Вже чимало років на Крюківському вагонобудівному діє положення згідно з яким кожна трудівниця отримує спеціальну премію до 8 Березня. Цього року її дещо збільшено. Щоб кожна трудівниця відчула атмосферу свята.

Голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько через корпоративні ЗМІ направив заводчанкам слова вітання. «Дозвольте мені від наглядової ради, правління, всіх чоловіків Крюківського вагонобудівного заводу сердечно привітати прекрасну половину нашого великого колективу зі світлим і радісним святом весни – Міжнародним жіночим днем – 8 березня», - говориться в ньому.

8 03 18 4

8 03 18 4

8 03 18 3

8 03 18 3

А далі теплі і приємні серцю слова: «Ми щиро вдячні вам за те, що ви залишаєтеся жіночними і чарівними, незважаючи на те, що працюєте на підприємстві важкого машинобудування, нерідко за професіями, які вважаються чоловічими. Ваша праця дуже важливо для нашої компанії. Усі ви є прекрасними спеціалістами і професіоналами своєї справи. Водночас – ви мами, дружини, доньки, сестри, бабусі. А це означає, що кожного дня є джерелом любові та добра для своїх близьких. Хочу щиро побажати вам, щоб тепло та увага супроводжували вас, а праця приносила задоволення. Залишайтеся завжди красивими, життєрадісними, упевненими в собі».

Не забули про жінок і профспілкові лідери.
Від імені чоловіків Полтавської обласної профспілки працівників машинобудування та металообробки, профкому КВБЗ святкові вітання з 8 Березня надіслали Валерій Пухай та Віталій Хилобоченко.

«Просимо прийняти сердечні побажання жіночого щастя, любові та добра! Нехай поруч з вами на життєвих дорогах завжди будуть гідні й надійні люди, ваші будні супроводжують успіхи й перемоги, а свята подарують приємні зустрічі, веселий настрій, здійснення мрій та бажань. Зичимо вам сімейного затишку, міцного здоров’я, добробуту і миру», – ось такі побажання від профспілкових ватажків отримали працівниці КВБЗ.

8 03 18 6

8 03 18 6

У ці дні проходять урочисті збори у трудових колективах підрозділів. На них керівники вітають жінок з весняним святом. Триває вручення відзнак, а також солодких подарунків – наборів цукерок для кожної жінки. Про це подбав профспілковий комітет.

Особливим подарунком буде для заводчанок і корпоративна газета «Вагонобудівник». Вона кольорова, містить низку розповідей про трудівниць різних професій. А ще на сторінках газети – спеціальний проект «Ой дівчино- чарівничко, чарує мене твоє личко» - про завидних наречених, які працюють у колективі.

8 03 18 1

8 03 18 1

У заводському палаці культури 7 березня відбудеться святковий вечір, який стане завершальним акордом низки вищеназваних заходів. У його програмі вітання, нагороди жінкам, концерт, виставки, сюрпризи, танці.

Що ж, вітати жіноцтво з Міжнародним жіночим днем – одна з традицій, якими славиться Крюківський вагонобудівний завод. Гарна, достойна традиція.

Прочитано 927 разів