П'ятниця, 02 березня 2018 13:08

Трудовий колектив ПАТ «КВБЗ» уклав з адміністрацією колективний договір на 2018 рік

Koldogovor 2018 1

Koldogovor 2018 1
27 лютого у заводському палаці культури відбулася конференція трудового колективу ПАТ «КВБЗ», на якій обговорено виконання колективного договору за 2017 рік та його проекту на 2018-ий. Перед делегатами конференції із доповідями виступили голова правління Анатолій Шабала та голова профкому Віталій Хилобоченко.

Голова правління Анатолій Шабала, виступаючи перед делегатами конференції трудових колективів зробив важливу і приємну для всіх заяву: наглядовою радою прийнято рішення про виплату винагороди за підсумками року – «тринадцятої зарплати». Таке повідомлення присутні зустріли оплесками.

Koldogovor 2018 4

Koldogovor 2018 4

Анатолій Дмитрович розповів про роботу КВБЗ за останні чотири роки (саме стільки не збирали конференцію, а дію колективного договору подовжували). А пережив колектив за цей час чимало: падіння обсягів виробництва, втрату усталених економічних зв’язків, міграцію робітничих кадрів. І тільки 2017 рік став періодом стабілізації, поступового підйому. Доповідач акцентував увагу на завданнях підприємства у 2018-ому. «У 2018 рік я дивлюся з оптимізмом, роботи буде багато», – підкреслив голова правління.

Koldogovor 2018 5

Koldogovor 2018 5

Віталій Георгійович навів багато цифр і фактів, розповів на які заходи витрачаються кошти профспілкового бюджету. Зокрема, загальна сума матеріальної виданої допомоги склала 1 млн 389 тис 700 грн. У тому числі – 551 тис. грн. склала допомогу профкому працівникам, яким проведено хірургічні операції.

209 дітей працівників оздоровлено у літній період в оздоровчих центрах. Частину вартості було компенсовано за рахунок міського бюджету, частину - за рахунок профспілкових коштів, на це витрачено 581 506 грн. Усі працівники, які виявили бажання оздоровити своїх дітей, отримали путівки.

Не залишилася поза увагою рада ветеранів, фінансувалися молодіжні заходи, проводилися святкові концерти, надавалася допомога дачним товариствам та ін.

Koldogovor 2018 3

Koldogovor 2018 3

У дебатах узяли участь сім чоловік: старший майстер корпусу вантажного вагонобудування Олександр Кузьминський, електромонтер ТЕЦ Оксана Павлова, начальник бюро інструментального господарства складально-зварювального корпусу Тарас Шевченко, майстер інструментального заводу Лариса Кохановська, розподілювач робіт термічного цеху Юлія Єгорова, заступник голови ради ветеранів Лідія Теренько, начальник відділу молодіжної роботи та історії заводу Вікторія Щаденко. Вони оцінили виконання колдоговору-2017, внесли пропозиції, висловили побажання від своїх трудових колективів.

Конференція прийняла постанову: виконання колективного договору-2017 визнати задовільним, колективний договір-2018 затвердити з урахуванням деяких змін та доповнень. Розділ 6 колективного договору доповнити пунктами:
- забезпечувати своєчасне (не рідше 1 разу на 5 років) проведення атестації робочих місць за умовами праці;
- при прийнятті на роботу ознайомлювати під особистий підпис працівника з умовами праці та наявністю на робочому місці шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, можливими їх шкідливими наслідками для здоров’я та з правами працівників на пільги и компенсації за роботу у шкідливих умовах.

Ці зміни внесено відповідно до вимог законодавства.

Розділ 7 колективного договору доповнити пунктом:
- за рахунок профспілкових коштів проводити часткову оплату санаторно-курортних путівок на лікування згідно з положенням. Профспілковому комітету доручено розробити та затвердити положення про надання санаторно-курортних путівок.

Робітникам підприємства, удостоєним почесного звання «Ветеран праці ПАТ«КВБЗ», виплачувати грошову премію в сумі 2000 грн (було 1000 грн).
Збільшити суми винагороди при досягненні пенсійного віку у 2 рази (встановивши від 2 до 10 тис. грн залежно від стажу).
Внести зміни в положення з надання допомоги при похованні працівника, пенсіонера підприємства:
- встановити розмір допомоги в сумі 2 470 грн (неоподатковуваний мінімум);
- передбачити можливість отримання допомоги, в окремих випадках, через благодійний фонд.

Koldogovor 2018 2

Koldogovor 2018 2

Адміністрацію і профспілковий комітет зобов’язано врахувати всі критичні зауваження, висловлені делегатами конференції і скласти план заходів щодо їх виконання.
Забезпечити підрозділи акціонерного товариства текстами колдоговору на 2018 рік з додатками до 20 березня 2018 року.

На конференції трудового колективу ПАТ «КВБЗ» обрано нову комісію з трудових суперечок. Як пояснив голова профкому Віталій Хилобоченко, частина членів колишньої комісії звільнилися, тож виникла необхідність оновити її. До новообраної комісії увійшли 8 чоловік, по чотири від адміністрації та профспілкового комітету. Від адміністрації – заступник технічного директора Віктор Постільняк, начальник бюро відділу кадрів Сергій Третьяков, начальник бюро відділу праці і заробітної плати Катерина Гладка, заступник начальника юридичного відділу Людмила Піцул. Від профкому – профспілковий лідер корпусу вантажного вагонобудування Геннадій Остапець, слюсар-ремонтник півскатно-візкового цеху Олексій Дяченко, електрозварник складально-зварювального корпусу Олег Радіонов, начальник бюро праці й зарплати термічного цеху Марина Капітонова.

 

Прочитано 879 разів