П'ятниця, 23 лютого 2018 15:25

Міжрегіональний поїзд локомотивної тяги виробництва КВБЗ вийшов на маршрут після планового капітального ремонту

MPLT KP 1

MPLT KP 1
22 лютого після першого планового капітального ремонту з Крюківського вагонобудівного заводу до Києва було відправлено міжрегіональний швидкісний поїзд локомотивної тяги підвищеної комфортності, до складу якого зараз входять 5 вагонів.

У перший рейс з пасажирами міжрегіональноий швидкісний поїзд локомотивної тяги, що складався з 9 вагонів, вирушилв 2 квітня 2012 року за маршрутом Київ-Харків. Саме цей вітчизняний потяг відкрив еру міжрегіональних швидкісних перевезень на Укрзалізниці до виходу на залізницю корейських Хюндаїв і за два місяці до початку Євро-2012.

Потім Укрзалізниця наприкінці 2014 року замовила у КВБЗ ще один такий вагон. В той же період на прохання УЗШК було проведено модернізацію ще трьох вагонів-міжрегіоналів. Із двох проміжних зробили хвостові, а в третьому вагоні обладнали буфет. Тепер УЗШК замість одного дев’ятивагонного поїзда має два, п’ятивагонним складом. Цього року, згідно із залізничними регламентами прийшов час першого планового капітального ремонту (КР-1) дев’яти вагонів локомотивної тяги і деповського ремонту (ДР) десятого.

MPLT KP 2

MPLT KP 2

У цих роботах, які тривали півтора місяця були задіяні спеціалісти технологічних, конструкторських служб, робітники півскатно-візкового цеху, корпусу пасажирського вагонобудування та інших підрозділів підприємства. Ревізії підлягали всі системи та вузли вагонів, щоб техніка могла успішно працювати до наступного ремонту.

MPLT KP 3

MPLT KP 3

Представники Української залізничної швидкісної компанії підписали відповідні акти приймання і того ж дня, 22 лютого, наш поїзд одразу вийшов на маршрут і відправився із Києва до Кривого Рогу.

MPLT KP 4

MPLT KP 4

Зараз на Крюківський вагонобудівний для аналогічного планового капітального ремонту прибули наступні п’ять вагонів. Ремонтні роботи триватимуть у відповідності до регламенту УЗ.

Прочитано 1291 разів