Середа, 17 січня 2018 15:34

Електропоїзд «Тарпан» виконав дослідну поїздку Дарниця – Крути

Tarpan v Krutah

Tarpan v Krutah
Швидкісний міжрегіональний двосистемний електропоїзд «Тарпан» виробництва Крюківського вагонобудівного заводу 16 січня поточного року здійснив дослідну поїздку за маршрутом Дарниця (Київ) - Крути (Чернігівська область). Електропоїзд вийшов з Києва об 11-30 і успішно прибув на станцію Крути об 13-05 згідно з установленим графіком руху. Затим проїхав у зворотному напрямку.

Як повідомив нам директор з якості ПАТ «КВБЗ» Тарас Беценко, у складі команди поїзда були представники департаменту електрифікації та електропостачання ПАТ «Укрзалізниця», філії УЗ «Українська залізнична швидкісна компанія», Київського сервісного центру, що входить до складу сервісної служби КВБЗ. Вони слідкували за роботою систем електропоїзда, що працювали у штатному режимі.

 Нагадаємо, цього року виповнюється 100 літ з того дня - 29 січня 1918 року, коли стався бій біля залізничної станції Крути за 130 кілометрів від Києва. Цей бій тривав п’ять годин між чотиритисячним підрозділом Червоної гвардії під керівництвом есера Михайла Муравйова та загоном, що складався переважно з київських курсантів - близько чотирьохсот чоловік.

«Укрзалізниця» у цьому році пообіцяла виділити спеціальний поїзд, на якому до станції Крути доставлять учасників вшанування трагічної і пам’ятної сторінки в історії України.
Ймовірно ним буде вітчизняний швидкісний міжрегіональний двосистемний електропоїзд «Тарпан». Принаймні, дослідну поїздку він виконав на «відмінно».

Наша довідка

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» - один із найкрупніших виробників транспортних засобів в Україні. Основна спеціалізація – виробництво рейкового рухомого складу.

На підприємстві налагоджено розробку та виготовлення широкої гами магістральних вантажних та пасажирських вагонів, двосистемних електропоїздів, дизель-поїздів, поїздів метрополітену, міжповерхових та тунельних ескалаторів, візків до всіх видів вагонів, дорожніх та комунальних машин, інженерної техніки широкого призначення, запасних частин та комплектуючих до всіх цих видів транспорту, зварних металоконструкцій за індивідуальними замовленнями.

Прочитано 2168 разів