Четвер, 28 грудня 2017 11:18

КВБЗ успішно виконав контракт 2017 року на постачання пасажирських вагонів Укрзалізниці

Kontrakt s UZ vipolnen 1

Kontrakt s UZ vipolnen 1
ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» успішно виконав найбільший за останні роки контракт на виготовлення для Укрзалізниці пасажирських вагонів. 38 купейних пасажирських вагонів моделі 61-779, 11 з яких купейні вагони з меблями, що трансформуються, передані замовнику відповідно до договору 2017 року. Останні три вагони з контрактної партії вирушили до харківського відділення Пасажирської компанії – філії УЗ.

Вагони, складені на КВБЗ у 2017 році, вже працюють на Південній, Південно-Західній, Львівській, Одеській та Придніпровській залізницях.

Kontrakt s UZ vipolnen 5

Kontrakt s UZ vipolnen 5

Kontrakt s UZ vipolnen 2

Kontrakt s UZ vipolnen 2

За словами заступника директора департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення УЗ Тараса Пасічника, 59 нових пасажирських вагонів, які КВБЗ виготовив для ПАТ «Укрзалізниця» у 2016-17 роках – це відчутне оновлення пасажирського парку компанії. Із крюківських вагонів вже сформовані цілі потяги, що працюють на найпопулярніших маршрутах. Таких як Харків – Одеса, Львів – Одеса, Київ – Івано-Франківськ, Київ – Новоолексіївка, Івано-Франківськ – Костянтинівка та інших.

Kontrakt s UZ vipolnen 3

Kontrakt s UZ vipolnen 3

У результаті тісної співпраці фахівців Укрзалізниці та Крюківського вагонобудівного заводу до конструкції та інтер'єру нових вагонів внесено низку змін, починаючи від додаткових розеток в купе і полиць для багажу нестандартних розмірів і закінчуючи дуже популярним у пасажирів автоматом для приготування кави – кавоматом.

Kontrakt s UZ vipolnen 4

Kontrakt s UZ vipolnen 4

Kontrakt s UZ vipolnen 2 1

Kontrakt s UZ vipolnen 2 1

Оновлений дизайн інтер'єрів нових крюківським вагонів по-сучасному ергономічний. До того ж завдяки нововведенням наші пасажирські вагони стали комфортнішими і зручнішими не тільки для пасажирів, а, що важливо, і для експлуатаційних служб УЗ. Рівень локалізація їх виробництва в Україні виріс до 70%. Це дійсно гідний український продукт.

Kontrakt s UZ vipolnen 6

Kontrakt s UZ vipolnen 6

У проекті капітальних інвестицій УЗ на 2018 рік передбачено придбання 60 нових купейних і спальних пасажирських вагонів. Хочеться сподіватися, що плідна співпраця КВБЗ і Укрзалізниці з оновлення пасажирського рухомого складу в 2018 році, що наступає, продовжиться.

Kontrakt s UZ vipolnen 7

Kontrakt s UZ vipolnen 7

Прочитано 1905 разів