П'ятниця, 10 листопада 2017 14:34

Комунальна техніка ПАТ «КВБЗ» була популярною на Міжнародній спеціалізованій виставці «КомунТех-2017»

Крюківський вагонобудівний завод узяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «КомунТех-2017», що відбулася в Києві з 7 по 9 листопада.

Завод представив на виставці два натурних зразки комунальної техніки, створеної заводськими конструкторами і виготовленої в цехах підприємства: підмітально-прибиральну машину (ПУМ) «Чистий шлях» і вакуумну підмітально-прибиральну машину (самохідний вакуумний пилосос) «Чистий шлях - центр». На виставці працював також експозиційний стенд КВБЗ, де відвідувачі могли ознайомитися з авторськими світлинами контейнерної продукції й комунальної техніки, отримати буклети з їх технічними параметрами і характеристиками, де фахівці заводу спілкувалися з учасниками та відвідувачами виставки, вели переговори, рекламували продукцію.

Ми звернулися до начальника технічного відділу дослідного виробництва загального машинобудування КВБЗ Юрія Холодного з проханням прокоментувати наша участь у виставці «КомунТех-2017», висловити свою думку:

- На виставці було дуже багато представників комунальних підприємств з усіх регіонів України. Ми разом з керівником групи комунальної техніки Михайлом Жердєвим ледь встигали показувати наші машини, відповідати на численні запитання. Непідробний інтерес протягом усіх трьох днів викликала причіпна підмітально-прибиральна машина «Чистий шлях», перший зразок якої вже рік успішно експлуатується в Кременчуці. Було очевидно, що комунальникам, які живуть і працюють в середніх і малих містах країни, дуже потрібна така недорога і надійна техніка. Крім того, наш «Чистий шлях» був єдиним натурних зразком в своєму класі. А для господарників дуже важливо побачити техніку своїми очима, оглянути з усіх боків механізми, помацати, що називається, руками.

Що стосується пилососа «Чистий шлях - центр», то всі відвідувачі відзначали, що машина вийшла красивою, сучасною. Але на виставці було ще чотири продукти такого класу. У тому числі невеликі машини для прибирання тротуарів. І до того ж усі пилососи, крім нашого, імпортні. Значить, на таку техніку є попит на ринку, і її завозять.

Було приємно усвідомлювати, що ми вчасно зробили свій, український продукт в цьому сегменті. КВБЗ пішов на витрати по створенню нової техніки і підготовці виробництва, щоб у країні була ще одна підгалузь машинобудування - комунальне машинобудування. Відгуки про пилосос «Чистий шлях-центр» позитивні. Упевнений, на нього буде попит.

Нагадаємо, що вакуумний пилосос базується на шасі автомобіля, має систему щіток, підбирачів, кузов з бункером для 8 тонн кошторис і баки для води загальним об’ємом 3000 літрів. За бажанням замовника може укомплектовуватися відвалом для прибирання снігу.

А підмітально-прибиральна машина «Чистий шлях» призначена для швидкісного прибирання вулиць, магістралей і завантаження змету в кузов самоскида, до якого причеплена. Вона зволожує дорожню поверхню за допомогою системи зрошення (запас води - 1500 літрів). Ширина підмітання за допомогою двох бічних і однієї центральної щітки - 3 метри.

Зі зразками продукції для комунального господарства від крюківських вагонобудівників ознайомився перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-побутової сфери Едуард Кругляк. Організатори виставки - ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України, Асоціації міст України - вручили представникам КВБЗ диплом за участь в «КомунТех - 2017».

«КомунТех» - найавторитетніший галузевий захід для всіх учасників житлово- комунальної сфери. Участь у виставці дозволяє ефективно позиціонувати свій продукт, подивитися техніку, яку роблять інші підприємства, перейняти досвід, поспілкуватися з колегами і потенційними замовниками, вивчити кон’юнктуру ринку, ініціювати просування власних проектів.

Юрій Холодний підкреслив, що проведені переговори з потенційними постачальниками комплектуючих українського виробництва, журналістами спеціалізованих видань. Адже випуск комунальної техніки на КВБЗ - в процесі становлення, і дуже важливо знайти надійних партнерів, забезпечити техніці гідну рекламу.

Крім того, в експоцентрі на Броварському проспекті в ці дні одночасно проходили 10 спеціалізованих виставок - з енергетики, екології, агропромислова та інші. Фахівці мали можливість розширити свій кругозір, познайомитися з новими технологіями.

Прочитано 889 разів