Четвер, 02 листопада 2017 14:42

КВБЗ передав Укрзалізниці чергову партію пасажирських вагонів

У жовтні Крюківський вагонобудівний завод передав Укрзалізниці ще 10 новозбудованих купейних вагонів, чотири з яких – вагони з меблями, що трансформуються/ Тож вже 23 пасажирських вагони з 38? обумовлених цьогорічним контрактом? поповнили парк залізничного відомства.

Перші три поставлених УЗ вагони моделі 61-779 залізничники по одному включили до складу поїздів Київ – Ужгород, Київ – Трускавець, Київ – Новоолексіївка. Із вагонів наступних партій вирішили формувати окремі состави, які будуть працювати на популярних у пасажирів маршрутах.
 
Так, наприкінці жовтня, Укрзалізниця відкрила швидке сполучення між Львовом та Одесою. А нічний швидкий експрес №12/11 Львів–Одеса, що 29 жовтня 2017 року вирушив у перший рейс зі львівського вокзалу, склали переважно з нових пасажирських вагонів виробництва ПАТ «КВБЗ». Сім з десяти вагонів експреса – крюківські, решта три – після капітально-відновлювального ремонту УЗ. Маршрут користується попитом, люди хочуть їхати з комфортом і готові навіть заплатити за квиток більше, але лише за якісні послуги і поїздку у сучасному, добре обладнаному вагоні. Пасажир нині пішов вибагливий.
 
 
Відмінно працююча система кондиціонування повітря та вакуумні санвузли – те, що особливо сподобалося пасажирам у нових вагонах КВБЗ. А ще вбудований кавомат, який економить час як провідника, так і пасажиру. Все це у своєму сюжеті про зустріч першого швидкого експреса розповіли журналісти одеської телекомпанії «7-й канал». «Чисто, комфортно, красиво, сервіс на високому рівні. Та ще й на доданок гарна кава з ранку – це просто клас», – ділилися враженнями задоволені пасажири.
 
 
Майже 200 млн гривень вклало ПАТ «Укрзалізниця» в формування цього поїзда за словами начальника відділу філії «Пасажирська компанія» Івана Карп’яка. Очевидно, що інвестування в оновлення пасажирського рухомого складу– сьогодні не просто важливо, а життєво необхідно для подальшої успішної роботи відомства.
 
Як заявив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, у листопаді Укрзалізниця запустить потяг Київ - Запоріжжя, сформований з нових вагонів з меблями, що трансформуються, виготовлених на КВБЗ. З Києва він курсуватиме як «Нічний експрес», а із Запоріжжя – як «Інтерсіті +».
 
 
Прочитано 1065 разів