П'ятниця, 27 жовтня 2017 13:52

Володимир Гройсман оцінив нову продукцію Крюківського вагонобудівного заводу

Президент ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько та голова правління Анатолій Шабала взяли участь у заходах, що відбулися 26 жовтня неподалік міста Горішні Плавні, з нагоди візиту на Полтавщину Прем’єр-міністра України Володимир Гройсмана.

На території Єристовського гірничо-збагачувального комбінату, було розгорнуто виставку натурних зразків продукції машинобудівних підприємств Кременчука та регіону. Крюківський вагонобудівний завод представив свої нові розробки у галузі загального машинобудування: причіпну підмітально-прибиральну машину «Чистий шлях», самохідну вакуумну підмітально-прибиральну машину «Чистий шлях-центр», мобільний лазне-пральний комплекс та контейнер для побутового сміття.

Володимир Гройсман у супроводі віце-прем'єра Володимира Кістіона, голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка, керівників промислових підприємств оглянув виставку комунальної техніки, зазирнув у лазне-пральний комплекс КВБЗ, поцікавився, кому їх постачає завод. Побаченим і почутим Володимир Борисович залишився задоволений, окремо відмітив високий технологічний рівень виробу крюківських вагонобудівників.

Сподобалася керівнику уряду й вакуумна підмітально-прибиральна машина «Чистий шлях-центр», Володимир Борисович пригадав, що у часи свого мерства у Вінниці також купував подібну для обласного центру, й поцікавився рівнем локалізації виробництва цієї техніки. Дізнавшись, що моделі комунальної техніки, які виготовляють на КВБЗ, мають локалізацію виробництва від 70 до 85 %, зазначив, що всім українським виробникам треба прагнути до того, щоб вітчизняна техніка створювалася у максимальній кооперації десятків, сотень наших підприємств так, як це відбувається на Крюківському вагонобудівному заводі. До того ж, як розповіли Володимиру Гройсману Володимир Приходько та Анатолій Шабала, ціна нашої комунальної техніки практично вдвічі нижча за імпортну. Це ще один вагомий плюс вітчизняної продукції.

Сподіваємося представники місцевого самоврядування міст і селищ України так же гідно, як прем’єр-міністр, оцінять вітчизняну комунальну техніку і при виборі постачальника віддадуть перевагу українському.

Прочитано 761 разів