Pass vagon dla UZi yanvar 1

Pass vagon dla UZi yanvar 1
Комісія УЗ прийняла в експлуатацію чергову партію з трьох купейних пасажирських вагонів з купе для начальника поїзда (як ще їх називали в пресі – бригадирські). Тепер у рахунок виконання контракту на 54 пасажирські вагони Укрзалізниця отримала вже одинадцять новеньких комфортних вагонів: вісім у грудні 2018 року і три у січні 2019 року.

Два з трьох нових вагонів працюватимуть на Придніпровській, а один – на Південно-Західної залізниці. Ці вагони пофарбовано ще в синій колір і відрізняються вони від звичайних купейних лише наявністю в одному з десяти купе спеціальних розеток, які дають можливість підключити обладнання для радіозв’язку начальника поїзда з провідниками інших вагонів та системи відеоспостереження.

Kadri kvsz 1

Kadri kvsz 1
Голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько нещодавно провів збори, на яких представив колективам кадрові та структурні зміни в акціонерному товаристві, нових керівників.

Насамперед, Володимир Іванович повідомив, що в ПАТ «КВБЗ» створено департамент корпоративного управління – спеціальну структурну ланку, яка здійснюватиме функції управління. При цьому підкреслив, що це відповідає вимогам Закону України «Про акціонерні товариства». Очолив департамент Олександр Пьоришкін, який до цього працював заступником голови правління-комерційним директором. До складу департаменту увійшли такі підрозділи як аналітична група та відділ корпоративного управління.

N G intervyu Prihodko 1

N G intervyu Prihodko 1
Рік, що закінчується, був багатим на події. Ми змогли виграти тендер на поставку дизель-поїздів, наростили випуск вантажних вагонів, заробили кошти, зокрема й на виплату солідної винагороди за підсумками 10 місяців, успішно втілюємо в життя спільні проекти. За оцінкою підсумків року, а особливо ж перспектив за традицією звернулися до голови наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимира Приходька.

- Володимире Івановичу, вже можна говорити про вдалі підсумки 2018 року?

- Так, ми збільшили обсяги виробництва вантажних вагонів, виготовивши їх 3686 штук. Наразі це більше на 83 % ніж торік. Радує темп росту реалізованої продукції порівняно з 2017-им – 143,5.

Elka KVSZ 2019 1

Elka KVSZ 2019 1
Цього дня чекають дорослі, і діти, працівники КВБЗ і мешканці мікрорайону. І ось настає та мить, коли на майданчику біля Східної прохідної серед посаджених тут ялинок та інших декоративних дерев, виростає одна особлива. Вона прикрашена іграшками та вогниками, вона вабить до себе сяйвом і збирає навколо юрби людей.

21 грудня відбулося свято відкриття головної ялинки КВБЗ. Свято готувалося заздалегідь. Електроніки налагоджували електрогірлянди, працівники житлово-побутового відділу встановлювали і прикрашали ялинку. Працівники комбінату харчування пекли, варили, смажили.

KVSZ dlya Ferrexpo

KVSZ dlya Ferrexpo
17 грудня 2018 року на Крюківському вагонобудівному заводі в урочистій обстановці передано партію вантажних вагонів у кількості 50 штук замовнику - Єристовському гірничозбагачувального комбінату, що входить до компанії FERREXPO.

Вагони побудовані згідно з угодою, підписаною в жовтні поточного року. У церемонії передачі продукції взяли участь народний депутат України Костянтин Жеваго, голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько, голова правління КВБЗ Анатолій Шабала, керівники підприємств області, журналісти.

Otpravka pervih teplovozov GE 2

Otpravka pervih teplovozov GE 2
На Крюківському вагонобудівному заводі 11 грудня 2018 року завершено приймально-здавальні процедури першої партії тепловозів General Electric. Цього ж дня о 22 годині перша четвірка потужних машин залишила корпус пасажирського вагонобудування. Далі за справу взялися працівники транспортного цеху. Спеціально навчені машиністи забезпечили прогрівання тепловозів. На підприємство прибули представники Укрзалізниці – машиністи, які теж пройшли навчання і вміють управляти новими локомотивами.

Zernovoz 10000

Zernovoz 10000
Вагони-хопери - актуальний напрям у проектуванні, виробництві та реалізації вантажних вагонів.

В управлінні виробництвом ПАТ «КВБЗ» підрахували: 7 грудня 2018 року на потоці корпусу вантажного вагонобудування складений 10-тисячний вагон-хопер для перевезення зерна моделі 19-7053-02. Відтак 12 грудня у колективі корпусу відбулися урочистості з цієї нагоди.

До працівників корпусу, інших підрозділів, зокрема проектно-конструкторського й технологічного управлінь, звернувся директор виробництва Сергій Мельник.

Krukovvagon

Krukovvagon
Сьогодні, третього грудня, Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів. Крюківський вагонобудівний завод приєднується до цієї міжнародної ініціативи. Наприкінці листопада благодійний фонд «Крюківвагон» провів двадцяту, ювілейну благодійну акцію, приурочену до дня, який має нагадати нам, що поряд живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують соціального захисту і допомоги – Міжнародного дня інвалідів. Більше двохсот восьмидесяти інвалідів першої та другої груп і самотніх пенсіонерів КВБЗ, які не працюють, з 27 по 29 листопада отримали таку важливу для них підтримку у вигляді матеріальної допомоги.